iPhone XS-Max 64 GB ROM | 4GB RAM

134,780L

In stock

Kategoria:

IPHONE XS MAX 64GB

iPhone XS Max nga Apple | Epoka e re smartphone tashme dhe ne Dyqan Taxi . Ekrani perfaqeson gjithe pajisjen ne teresi .Modeli i ri i ekranit Super Retina ben qe ju mos te lodheni asnjehere duke e pare ate . Dizajni i ekranit pershtatet me saktesi me dizajnin e trupit . Fortesi xhami dhe ne pjesen e perparme dhe te pasme prej inoksi te cilesise se larte . Rezistence te larte ndaj ujit dhe pluhurave . Eshte zgjedhja perfekte per te apasionuarit e fotografise . Fotot tuaja do te kene cilesi me te larte dhe aftesi zmadhuese deri ne 10 here . iPhone i pajisur me nje bateri qe zgjat me shume se gjenerata e meparshme .

IPHONE XSMAX 64GB

iPhone Xs max Shqiperi Online Dyqan Taxi

Specifikat

Marka : iPhone
Rrjeti : 4GB
Memorja : 64GB
RAM : 4GB
Procesori : Hexa-core (2×2.5 GHz Vortex + 4×1.6 GHz Tempest)
iPhone XS-Max iOS 12, deri ne iOS 12.3
Ekrani : 6.5 inch
Kamera: 12 +12MP
Selfie : 7 MP

Blerje Online te sigurta ne Shqiperi | Dyqan Taxi

Main Menu

iPhone XS-Max 64 GB ROM | 4GB RAM