iPhone XS Max 64GB Price | Apple Review

134,780L

In stock

Kategoria:

IPHONE XS MAX 64GB

iPhone Xs Max 64GB Price | Review | Ne shitje ne Dyqan Taxi

iPhone XSMax nga Apple | Epoka e re smartphone tashme

Ekrani perfaqeson gjithe pajisjen ne teresi. Modeli i ri i ekranit Super Retina ben qe ju mos te lodheni asnjehere duke e pare ate. Dizajni i ekranit pershtatet me saktesi me dizajnin e trupit.
Fortesi xhami dhe ne pjesen e perparme dhe te pasme prej inoksi te cilesise se larte. Rezistence te larte ndaj ujit dhe pluhurave.

Është ekrani i parë që përdor teknologjinë OLED dhe që sjell ngjyra te mahnitshme per nje bote virtuale sa me reale.
Eshte zgjedhja perfekte per te apasionuarit e fotografise. Fotot tuaja do te kene cilesi me te larte dhe aftesi zmadhuese deri ne 10 here.

iPhone i pajisur me nje bateri qe zgjat me shume se gjenerata e meparshme. iPhone XSMax  është i pajisur me një bateri e cila zgjat deri në dy orë më shume sesa iPhone 7. Karta grafike me tre bërthama është përshpejtuar deri në 30%.

Fytyra është tashmë fjalëkalimi për të autorizuar aksesin në telefonin tuaj. Ky funksionalitet mundësohet nga kamera TrueDepth e cila krijon një kopje perfekte të fytyrës tuaj.

Përdorni vendet e dedikuara për karikimin Wireless kudo në botë.

IPHONE XS MAX 64GB PRICE | REVIEW

iPhone Xs max Shqiperi Online Dyqan Taxi

Specifikat

Marka : iPhone
Rrjeti : 4GB
Memorja : 64GB
RAM : 4GB
Procesori : Hexa-core (2×2.5 GHz Vortex + 4×1.6 GHz Tempest)
iPhone XS Max ne Shitje me iOS 12, deri ne iOS 12.3
Ekrani : 6.5 inch
Kamera: 12 +12MP
Selfie : 7 MP


Blerje online ne Shqiperi ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Main Menu

Vendmbajtëse

iPhone XS Max 64GB Price | Apple Review