Oukitel C5 Pro | Smartphone | RAM 2GB | ROM 16GB

11,385L

In stock

Kategoria:

OUKITEL C5 PRO

Oukitel C5 Pro | Smartphone | Porosi online ne Dyqan Taxi | Blerje online

Nje ekran me shikim me te mire | Ju con drejt nje pervoje te re.

Kurre mos lejoni qe bateria e nje telefoni te nderprese argetimin.
Oukitel perdor nje bateri 2000mAh e cila siguron performance shume te mire.
Teknologjia e kursimit optimizon energjine.
Pajisja mund te operoje ne modalitetin standby per shume ore me vetem 10% te baterise.

Smartphone Oukitel C5 Pro

Oukitel C5 Pro Dyqan Online

Me nje dizajn inovativ do te terheqe vemendjen tuaj qe ne shikim te pare.
Modern dhe elegant, pajisja eshte e forte dhe rezistente.

Ndihmon gjeneraten moderne te shohe boten me qartesi te larte.

Kamera 5MP, shkrepni foto plot drite. Lentet pershtaten ne cdo ambjent, si ate me drite ulet dhe ne ambjente me ndricim te larte.
Kamera e perparme 2MP, do te shkrepni selfie ashtu sic ju deshironi.

Smartphone i cili  mbeshtet perdorimin e njekohshem te dy kartave SIM per thirrjet telefonike.

Specifikat Smartphone 

oukitel k7000 ne dyqan taxi smartphone

Marka: Oukitel 
Modeli: 
C5 Pro
CPU: 
Quad-Core 1.3GHz ARM Cortex A-53
Kamera: 5MP
Selfie: 2MP
RAM: 2GB
ROM: 16GB
Ekrani: 5.0inch
Oukitel C5Pro me Sistem Operativ: Android 6.0 Marshmallow
Dual Sim
Bateri: 2000mAh
Dimensionet: 144*72*9.3mm
Pesha: 165g


Deshironi te beni blerje online ?
Bli online ne menyre te sigurte ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi

Main Menu

Oukitel C5 Pro | Smartphone | RAM 2GB | ROM 16GB