Oukitel U22 4G | Smartphone Android | Black

12,075L

In stock

Kategoria:

OUKITEL U22 4G CELLPHONE

Oukitel U22 4G | Smartphone | Blerje Online Celulare ne Dyqan Taxi |

Nje ekran me shikim me te mire, Ju con drejt nje pervoje te re.

Dizajn i thjeshte me ngjyra te gjalla.
Finitura plastike ne ngjyre te zeze bie ne sy.
Nje Smartphone Oukitel qe nuk do e hiqni me nga dora.

oukitel u22 ne dyqan taxi

Ekrani 5.5inch i cili ofron nje pamje me te qarte. Ngjyra te gjalla, me prane botes reale.

Kamera per te regjistruar momentin ashtu si ju deshironi.
Kujtimet tuaja mbeten te gjalla, te ndritshme dhe te qarta me prekjen e nje butoni.
Nje fotografi nuk eshte thjeshte nje fotografi me Oukitel U22.

Procesori Quad Core ben qe gjithcka te kryhet pa probleme per te mbajtur ritmin e jetes suaj.
Liri per te bere me shume.

Bateri  2700mAh per cdo dite tuajen.
Performance te fuqishme dhe e qendrueshme.

Oukitel U22 4G

Oukitel U22 4G DyqanTaxi

Suporton perdorimin e njekohshem te dy kartave SIM per thirrjet telefonike.
Kontaktet e punes dhe ato personale ne nje smartphone.

Specifikat Oukitel  | Smartphone 

Marka: Oukitel
Model: 
U22
Rrjeti: 4
G
CPU: 
Quad-Core 1.3 GHz Cortex-A7 Clock
Kamera: 8MP+2MP
Selfie: 5MP+2MP
RAM: 2GB
ROM: 16GB
Ekrani: 5.5inch
Bateria: 2700mAh
Dual Sim
Sistem operativ: Android 7.0 Nougat OS
Dimensione: 15.40*7.60*0.96cm
Pesha: 149gr


Jeni te interesuar per blerje online ?
Bli online ne menyre te sigurte ne Shqiperi vetem ne | Dyqan Taxi

Main Menu

Oukitel U22 4G | Smartphone Android | Black