Samsung 1205 Black Telefon | Bli Online

4,485L

In stock

Kategoria:

SAMSUNG 1205

Telefon Samsung 1205 Price

Celular Samsung 1205, eshte nje celular praktik dhe i rehatshem te cilin mund ta gjeni ne Dyqan Taxi.
Lancuar ne Maj te 2012 ofron lehtesi ne perdorim, jetegjatesi dhe nje kosto e ulet.
Nje telefon i pershtatshem per tu mbajtur ne dore dhe ne xhep.
Celular Samsung 1205 nuk fle kurre, kjo fale baterise qe zgjat per disa dite.

Samsung’1205 mundësohet nga një procesor me një bazë. Projektuar dhe ndertuar nga një bateri e lëvizshme 800mAh. Samsung’1205 është një telefon i vetëm SIM (GSM) që pranon një kartë të rregullt SIM. Ruani te gjithe kontaktet dhe mesazhet me miqte tuaj te zemres.

Samsung’1205 është telefon bazë në nivelin e hyrjes. Ky është telefoni më i përshtatshëm për ata që po kërkojnë një telefonon qe nuk ka nevoje te karikohet shpesh. dizajnuar me nje ekran TFT 1.52 inç me rezolutë prej 128×128 piksel. Dhe tastierë anti pluhur të përbërë nga gome për shtypje të qetë. Samsung’1205 mundësohet nga bateria 800mAh me kohën e gatishmërisë deri në 33 ditë dhe kohën e bisedimit deri në 8 orë 30 minuta.

Telefon SAMSUNG 1205 | Price

Telefon Samsung 1205 Dyqan Taxi Online Shop Shqiperi

Specifikat

Modeli : Samsung’1205
Ekrani : 1.5 inch
Kamera: Jo
Bateria: 800 mAh
Karakteristika të tjera: Kalendari, Llogaritësi, Alarmi, Ora, Pishtari, mënyra e fluturimit, thirrja e rreme – Simuloni një thirrje hyrëse të rreme për të dalë nga bisedat e padëshiruara, SOS për të dërguar mesazhe urgjente në numrat e paracaktuar


Porosi online ne Dyqan Taxi | Dyqani me i madh Online ne Shqiperi
Kontaktoni ne 0682141111

Main Menu

Samsung 1205 Black Telefon | Bli Online