Samsung Galaxy A50 128 GB ROM | 6 GB RAM

37,030L

In stock

Kategoria:

SAMSUNG GALAXY A50

Samsung Galaxy A50 2019 – 128GB | Galaxy A50 Camera Cover | Dyqan Taxi

Ekrani per te pare me shume nga bota

Shkoni me prane asaj qe ka rendesi per ju me ekranin 6.4inch Infinity-U te Galaxy A50. Ekrani shtrihet nga njeri skaj ne tjetrin per nje celular qe eshte thuajse pa kornize dhe me rezolucionin FHD+ dhe ngjyren sAmoled.

Dizajn cilesor me ngjyra mahnitese

Galaxy A50 eshte thjeshte estetike e paster dhe cilesore. Trupi i holle ju pershtatet me se miri ne dore. Dhe Shpina e xhamezuar 3D, se bashku me  skanerin ne ekran per shenjat e gishtave ju sjelli harkime te lehta e te shtruara nga te gjitha anet.

Kamera treshe per te kapur castet tuaja.

Kamera treshe e Galaxy A50 perbehet nga nje kamera ultra e gjere me fushepamje 123 grade si te syte e njeriut si dhe nje kamera 25MP per foto te shndritsme e te qarta gjate gjithe dites. Dhe per ti dhene goditjen perfundimtare, nje kamere thellesie 5MP per rregullimin e thellesise se fushes.

Tri menyra per te shkrepur

Tri kamera per te kapur jeten kudo qe ndodheni. Permblidhni me sume nga bota juaj neper poza ise shkrepni castet ne ndricime te ndryshme. Pozat qe nxirrni gjate dites ruajne qetesine e tyre, ndersa ato qe nxjerrin gjate nates terhqein me shume drite per me pak zhurme dhe detaje te mprehta.

Optimizuesh skenash per foto

Nje poze ju del e tepron. Qofte nese po shkrepni foto te ushqimeve, kafsheve apo gjerave qe ju pelqejne. Merrni nivele optimale ndricimi, fortesie dhe shume te tilla per t’a nxjerr realitetin ashtu sic ju kujtohet juve.

Shkrepni anen tuaj me te mire

Autoportretet eshte e thene qe te jene te bukura. Samsung Galaxy A50 Camera e perparme 25MP ju nxjerr poza te ndezura gjate dites dhe terheq me shume drite kur erresohet, per te arritur poza te qarta dhe naten. Shpaloseni lirisht talentin tuaj.

Shenja e gishtit tuaj eshte celesi

Celulari Galaxy A50 vjen me verifikim biometrik te teknologjise se larte. skaneri i integruar ne ekran per shenjat e gishtave njeh shenjen tuaj unike, keshtu qe jeni personi i vetem qe mund ta shtype dhe shkyc me nje levizje te thjeshte.

Bateria qe ju mban te ndezur

Kur jeni jashte duke jetuar jeten, ju duhet nje celular qe zgjat. Bateria 4000mAh mban gjate gjithe dites qe te mund te transmetoni, ndani dhe luani.

Beni me shume me Bixby 

Menyra me e shpejte per te arritur me shume. Bixby ju lejon te menaxhoni cilesimet e telefonit dhe te kryeni detyrat ne menyren me efikase pa pasur nevoje te kaloni kohen duke lundruar permes pajisjes suaj. Thjeshte flisni dhe lejoni Bixby te beje pjesen tjeter.

Samsung Galaxy A50 128GB | 2019 

Samsung Galaxy A50

Specifikat

Marka : Samsung
Memorja : 128 GB
RAM : 6 GB
Procesori : Octa-core (4 x 2.3GHz Cortex-A73 & 4 x 1.7GHz Cortex-A53)

Smartphone me i ri nga Samsung me Android 9.0

Rrjeti : 4G
Ekrani : 6.4 inches
Kamera: 25MP f/1.7 + 8MP f/2.2 + 5MP f/2.2 , dual-LED  (Kamera Treshe )
Selfie : 25 MP, f/2.0

Samsung Galaxy A50 2019 | Camera | Cover per te gjithe modelet i gjeni ne Dyqan Taxi!

Main Menu

Samsung Galaxy A50 128 GB ROM | 6 GB RAM