Samsung Galaxy J3 2018 i Perdorur – Grade A

13,800L

In stock

Kategoria:

SAMSUNG GALAXY J3 2018

Smartphone Samsung Galaxy J3 2018 – i Perdorur | Price | Cmimi me konkurues ne treg |

Samsung GalaxyJ3 i Perdorur, smartphone ne forme fantastike. Eshte ne gjendje pa gervishtje, funksional .
J3 modeli me i preferuar nga te gjithe. Me nje cmim shume ekonomik por me nje performance te larte ky model eshte bere i preferuari i te gjitheve. Pasterti e larte e figures, mundesuar nga ekrani me kualitet te larte IPS i instaluar nga Samsung ne kete model, edhe pse ne kategorine ekonomike ky telefon harrin te impresionoje te gjithe perdoruesit.

Ky Celular Smartphone eshte I afte te lidhet edhe ne rrjetin me te shpejte ne Shqiperi 4G.

Mund te pershkruhet si smartphone i krijuar nga prodhuesi gjigand Samsung qe punon me Android 7.1.1 Nougat OS dhe u zbulua ne nentor 2015. Le te eksplorojme specifikimet teknike dhe aspektet me te mira te ketij Smartphone.

Specifikimet e Projektimit

Madhesia eshte nje element i rendesishem per blerjen e smartphone -it tuaj. Madhesia e Galaxy J3 eshte 71.0mm*142.3mm*7.9mm per nje peshe neto prej 138g. Perberja e Galaxy J3 perbehet nga nje numer i gjeresh komponentesh qe perfshijne plastiken.

Specifikimet e Ekranit

Ekrani i Smartphone GalaxyJ3 perdor teknologjine super Amoled per te shfaqur te gjitha imazhet, lojerat, video etj. Ekrani 5inch propozon nje rezolute prej 720x1280px (HD). Ky Smartphone ka nje raport ekrani/madhesi prej 68%.

Specifikimet e Harduerit dhe performances

Telefoni Celular Samsung GalaxyJ3 perdor nje procesor Qualcom Snapdragon 410 dhe nje ARM Cortex-A53 Quad-Core me shpejtesi oresh 1.5GHz.

Posedon RAM 2GB. Ju ne te vertet mund te perdorni 16 GB memorje per te mbledhur imazhe, kujtime, arkiva dhe muziken tuaj te preferuar. Ju mund ta zgjeroni memorjen e tij duke stuar nje memorje shtese permes pranise se SD SLOT Card.

Specifikimet e Kameras

GalaxyJ3 eshte i pajisur me nje aparat fotografik te pasem 8MP. Nder karakteristikat e tjera te ketij smartphone kemi: fokusim automatik, fotografim te vahdueshem, stabilizim dixhital te imazhit etj.

Samsung Galaxy J3 2018 DyqanTaxi

Specifikimet e baterise

Bateria e GalaxyJ3 eshte loji Li-Ion me nje fuqi maksimale prej 3000mAh.

Smartphone Samsung Galaxy J3 2018 i Perdorur | Price

Specifikat

Memorja: 16GB
RAM:  2GB
Procesori : Quad-core 1.5 GHz Cortex-A53 CPU Clock
Samsung GalaxyJ3 i Perdorur  Smartphone nga Samsung Android 7.1.1 Nougat OS
Rrjeti: 4G
Ekrani: 5.0 inch HD
Kamera: 8 MP
Selfie: 5 MP
Bateria: 3,000 mAh

Samsung Galaxy J3 i Perdorur Cmimi me konkurues ne treg vetem ne Dyqan Online | Dyqan Taxi |

Main Menu

Samsung Galaxy J3 2018 i Perdorur – Grade A