Samsung Galaxy J7 Neo 16 GB ROM | 2 GB RAM

22,195L

In stock

Kategoria:

SAMSUNG GALAXY J7 NEO

Smartphone Samsung Galaxy J7 Neo 2017 | Celular ne Dyqan Taxi.

Eshte nje Smartphone qe permban Android 7.0 Nougat.
Ne do te zbulojme specifikimet teknike dhe avantazhet brenda Galaxy J7 Neo.

Specifikimet e Projektimit

Madhesia eshte pa dyshim nje aspket mjaft i rendesishem per zgjedhjen e nje telefoni celular. Madhesia e Galaxy J7 Neo eshte 152.4*78.6*7.6mm per nje peshe 170g.

Specifikimet e Ekranit

Galaxy J7 Neo me ekran 5.5inch per Smartphone Galaxy J7  lejon nje rezolute prej 720*1280px. Ky smartphone ka nje raport ekrani/madhesie prej 65%.

Specifikimet e Harduerit dhe Performances

Smartphone punon me nje procesor Exynos 7 Quad 7870 dhe nje Arm Mali-T830 MP1. Galaxy J7 Neo 2017 ka nje RAM 2GB dhe memorje 16GB per te mbajtur dokumentet, fotot, kujtimet, arkivat dhe regjistrimet tuaja. Ju jeni ne gjendje te vendosni dhe me shume memorje permes pranise se nje Slot SD Card .

Specifikimet e Kameras

Galaxy J7 neo eshte siguruar se bashku me nje kamera te pasme 13 Mp . Fokusim automatik, fotografim te vazhdueshem, zmadhim dixhital, hdr etj. 

Celular Samsung Galaxy J7 Neo

Specifikat

Memorja : 16GB
RAM :  2GB
Procesori : Octa-core 1.6 GHz Cortex-A53
Galaxy J7 Neo Android 7.0 (Nougat) deri ne Android 9.0 (Pie); One UI
Rrjeti : 4G
Ekrani : 5.5 inches, 83.4 cm2
Kamera: 13 MP , f/1.9, 28 mm LED flash, panorama, HDR
Selfie: 5 MP, f/2.2 LED flash

Galaxy J7 Neo ne Dyqan Taxi | Zgjidh me mire & me lire!

Main Menu

Samsung Galaxy J7 Neo 16 GB ROM | 2 GB RAM