Mi Router Wifi Xiaomi 3C | Ruter WiFi Xiaomi

4,014L

In stock

Kategoria:

WI FI ROUTER XIAOMI 3C

Xiaomi Mi 3C Router Wifi  | Ruter Wifi Xiaomi | Internet | Bli online ne Dyqan Taxi  

Ne kete epoke te Internetit, shumica prej nesh instalojne nje router Wifi ne shtepi .
Kjo per te sjelle avantazhet e Internetit ne te gjitha pajisjet tona wireless . Mund te permendim telefonat inteligjente, laptopet, TV inteligjente, media player streaming .

WI FI INTERNET ROUTER XIAOMI 3C

Mi router 3C Global ne shitje Online Dyqan Taxi

Xiaomi kohet e fundit ka lançuar nje ruter wireless, te fuqishem, te zgjuar dhe te pasur me tipare te quajtur Mi Router 3C .
Ky ruter wifi mund te perdoret per shtepi dhe zyra te vogla, i cili duket mjaft elegant per tu perputhur me dekorimin tuaj te shtepise.
Veshtire te mposhtet ky router Xiaomi jo vetem nga kualiteti i niveleve te larta por dhe nga cmimi qe disponon .
Nese jeni duke kerkuar per nje ruter atehere router Xiaomi eshte nje mundesi shume e mire .
Ne kete router mund te lidhni te gjitha pajisjet qe deshironi dhe te gjitha do te kene nje shpejtesi te larte. Figure e paster ne te gjitha Kamera Wireless qe instaloni ne shtepi apo ne zyren tuaj. Sdo te keni ngecje ne iP Tv apo ne Youtube.


Mi Router Wifi
Porosit Online ne Dyqan Taxi

Main Menu

Mi Router Wifi Xiaomi 3C | Ruter WiFi Xiaomi