Aroma Difuzor Lamp | Llampe me Arome | Dyqan Online

1,714L

In stock

Kategoria:

LLAMPE AROMATIKE

Aroma Difuzor Lamp | Llampe me Arome | Blerje Online ne Dyqan Taxi

AROMA DIFUZOR | LLAMPE AROMATIKE

LLampe Aromatike Dyqan Taxi

Produkt i vecante aromatizues

Vjen ne formen e nje llambe te thjeshte me dekor te zbukuruar nga brenda.
Ju mund te hidhni brenda saj esence me aromen tuaj te preferuar. Vendoseni ne prize dhe per pak sekonda aroma do shperndahet ne te gjithe ambientin tuaj duke ju falur qetesi dhe relaks.
Pajisur edhe me drita LED me 7-ngjyra te ndryshme qe ndryshojne automatikisht ose ju mund te zgjidhni duke fiksuar vetem njeren nga ngjyrat te cilat gjate nates do krijojne nje efeket mahnites.
Fiket automatikisht ne momentin qe lengu brenda saj mbaron.

Nje llampe Aromatizuese me baze anesore e cila do ju sherbeje per perdorime te shumta. Do te shnderroje atmosferen e dhomes ku do e vendosni.

Ky aromatizues eshte nje aromatizues i lengshem dhe nje nderrues ngjyrash LED me ane te funksionimit fale portes USB nga ku merr energji. Ju mund te perdorni esencat tuaja te preferuara dhe te parfumoni dhomen tuaj, zyren etj.

Ajo gjeneron avuj uji per te ruajtur nivelin e duhur te lageshtires ne ajer, duke i dhene lehtesim ne frymemarrje femijeve dhe te rriturit. Kohezgjatja e saj ndryson ne baze te sasie se ujit qe mund te futet ne rezervuar. Funksionimi i saj si nje llampe ju jep mundesine e perdorimit si nje llampe LED per ndricim nate per tu qetesuar.

Funksionimi i saj me arome, ndricimi dhe ndryshimet e drites ndodhin permes telekomandes ne forme buzeqeshje. Kjo e fundit ju lejon te rregulloni driten  ne nje ngjyre te vetme ose t’i lini ngjyrat te alternojne ne menyre automatike.

Karakteristika 

Kapaciteti: 400ml
Materiali: ABS/PP/PET
Furnizim me energji 5V permes portes USB
Fuqia 2W
Energjia 400mA
Llampe me arome me dimensione: 153*88*88mm


Llampa aromatike, blerje online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online 

Main Menu

Aroma Difuzor Lamp | Llampe me Arome | Dyqan Online