Doreze Ndihmuese | Helping Handle | Blerje online

564L

In stock

Kategoria:

HELPING HANDLE

Doreze Ndihmuese | Helping Handle | Blerje online ne Dyqan Taxi

Dizajnuar per ta vendosur ne cdo siperfaqe duke ju ndihmuar qe te mbeshteteni.

Ndihmon femijet e vegjel dhe te rriturit me hyrje te sigurte ne nje vaske te lagesht dhe te rreshqitshme.

Mund te perdoret gjithashtu dhe ne muret e dushit. Ju ndihmon ne hyrje apo dalje nga kabina e dushit. E persosur per te gjithe ata qe kane nevoje per ndihme ne banje. Kupat e thithjes e mbajne dorezen e ndihmes te sigurte. Mund ta perdorni gjithashtu dhe ne zhvendosje objektesh, levizje te tyre apo ngritje.

helping handle ne dyqan taxi doreze ndihmuese

 

Ideale dhe per perdorime te tjera ne shtepi. Ju mund t’a perdorni ne shtepi, udhetime, palester ose kudo tjeter qe laheni. Mund ta perdorni ne siperfaqe te thate, te sheshte, madje dhe ne pllaka qelqi dhe akrilike.

 

Instalohet vetem ne disa sekonda duke e vendosur ne siperfaqe dhe duke shtypur celesin e mbylljes se sigurise. Oforn nje thithje te forte nese instalohet ashtu si duhet. Dy rripa thithje sigurojne mbeshtetje te forte. Mberthehet ne cdo siperfaqe qe cila nuk ka vrima, vida, dhe eshte e lemuar. Kujdesuni per femijet dhe te moshuarit.

Doreze Ndihmuese 

Doreze Ndihmuese e lehte per t’u hequr dhe zhvendosur, thjeshte rrokullisni skedat.

helping handle ne dyqan taxi doreze ndihmuese

Kujdes: Ju rekomandojme qe ta instaloni perseri cdo jave ose para cdo perdorimi.


Blerje onlie te sigurta ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Main Menu

Doreze Ndihmuese | Helping Handle | Blerje online