Ore klasike per femra Michael Kors | Ora online

27,014L

In stock

Kategoria:

ORE KLASIKE MICHAEL KORS

Ore klasike per femra Michael Kors – Ora ne shitje online ne Dyqan Taxi.

Marke luksoze amerikane e modes e cila operon ne treg qe ne vitet 1980. Famen e te madhe e mori ne vitin 2000 fale linjes se saj se aksesoreve. Oret Michael Kors jane nje blerje e domosdoshme per te gjithe. Pavarsisht nese eshte dhurate per ju apo nje trajtim personal per vetem ju do te bini ne dashuri me te. Per zonjat dizajnet metalike prej ari jane nder me te njohurat ne treg. Keto ora elegante jane nje aksesore ideal per t’u veshur nga mengjesi deri ne darke.

Ekzistojne dhe modele ekstravagante ne arin e verdhe dhe argjendin te cilet e bejne kete aksesore perfekt per nje eveniment, rast zyrtar, feste elegante qe ju mund te keni. Kjo kompani prodhon ora dhe per meshkuj te cilat kane ne dispozicion jo vetem metalin e shnderritshem por dhe materialin prej lekure dhe detaje te nderlikuara. Ora me cmime me te arsyeshme ne treg. 

Teper e rehatshme ne kycin tuaj. Ju me te nuk do te dukeni thjeshte bukur por do te bini ne sy ne cdo ambjent qe do te shkoni. Guret e saj rreth fushes se bardhe vezullojne dhe ne ambjentet me ndricim te ulet.

Ore klasike per femra e rrumbullaket ne ngjyre gold me gure te ndritshme.
Levizja kuarci me ekran analog.
Rrip celiku inoks ne ngjyre gold me mbyllje fikse, por pllakat mund te hiqen ne rast se ju qendron e madhe.

MICHAEL KORS ORE NE SHITJE

Specifikat Ore klasike per femra ne Dyqan Taxi.

Marka: Michael Kors | Ora
Modeli: MK5354
Analoge/Dixhitale: Analoge
Materiali i kases: Celik inoks
Diametri i kases: 39mm
Trashesia e kases: 12mm
Ngjyra: Gold
Kalendar | Kronograf

ore klasike per femra michael kors ne shitje online ne dyqan taxi


Blerje online te sigurta ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare online ne Shqiperi.

Main Menu

Ore klasike per femra Michael Kors | Ora online