Ore per meshkuj Michael Kors | Ora dore online

25,864L

In stock

Kategoria:

ORE PER MESHKUJ MICHAEL KORS

Ore per meshkuj Michael Kors | Ora Dore ne Dyqan Taxi.

Marke luksoze amerikane e modes e cila operon ne treg qe ne vitet 1980. Famen e te madhe e mori ne vitin 2000 fale linjes se saj se aksesoreve. Oret Michael Kors jane nje blerje e domosdoshme per te gjithe. Pavarsisht nese eshte dhurate per ju apo nje trajtim personal per vetem ju do te bini ne dashuri me te. Per zonjat dizajnet metalike prej ari jane nder me te njohurat ne treg. Keto ora elegante jane nje aksesore ideal per t’u veshur nga mengjesi deri ne darke.

Ekzistojne dhe modele ekstravagante ne arin e verdhe dhe argjendin te cilet e bejne kete aksesore perfekt per nje eveniment, rast zyrtar, feste elegante qe ju mund te keni. Kjo kompani prodhon ora dhe per meshkuj te cilat kane ne dispozicion jo vetem metalin e shnderritshem por dhe materialin prej lekure dhe detaje te nderlikuara. Ora me cmime me te arsyeshme ne treg.

Nje ore mahnitese per burrat nga Michael Kors. Dhurojini veshjeve tuaja me shume stil dhe elgance. Nje nder orat me te preferuara ne mbare boten. Kjo jo vetem nga cilesia e saj e larte por dhe nga dizajni. Funksionaliteti i saj eshte gjithashtu i persosur. 

Ore per meshkuj prej celiku me 2 tone ( argjend ne te verdhe dhe ne te arte). Fusha e ores karakterizohet nga nje fushe e bardhe me ngjyre te ndritshme me ton te arte te numrave. Nje numer romak shenon pozicionin e ores 12. Eshte ore e modelit Analog. Kronograf i cili shfaq sekondat, minutat dhe oret. Levizja prej kuarci.  Xhami prej kristali ofron pasterti ne shikim dhe eshte nje mineral rezistent ndaj gervishtjeve. Ka nje forme te rrumbullaket me madhesi 45mm, me trashesi 13mm dhe rrip te gjate 9inch.  Ore rezistente ndaj ujit deri ne 100 metra ose 330 kembe. Disponon keto karakteristika: kronograf, date, minute dhe sekonde.

ORA DORE PER MESHKUJ MICHAEL KORS 

SPECIFIKAT | Ore Dore Michael Kors ne Shitje ne Dyqan Taxi

Marka: Michael Kors
Series: Lexington
Modeli: MK8344
Per meshkuj
Levizja: Kuartz
Permasa e Kases: 45mm
Trashesia e kases: 13mm
Materiali i kases: Celik Inoksi
Analog/Dixhital: Analoge
Kristale Minerali Rezistente
Trashesia e rripit: 22mm
Gjatesia e Rripit: 9inch


Blerje online te sigurta ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi | Qendra Tregtare me e madhe Online.

Main Menu

Ore per meshkuj Michael Kors | Ora dore online