Power Bank Wuw | Fast Charging | Kabell Micro USB Falas

2,185L

In stock

Kategoria:

POWER BANK WUW 10000 MAH

Power Bank WUW | Cable Power Bank Microusb | Fast charging 10000 mAh | Small |

| Power Bank i cili nuk ju zhgenjen kurre |

Drita e treguesit tregon fuqine e mbetur te baterise.
Mbeshtet 2 pajisje me karikim te shpejte | USB. |
Karikoni 2 telefona njekohesisht me nje | Microusb |
Modalitet i sigurte | mbron pajisjen tuaj gjate karikimit nga qarku i shkurter | mbingarkese | mbinxehja |

Marka WUW eshte e pranishme ne shume vende te botes.
Se fundmi este shfaqur dhe ne Shqiperi.
WUW do t’ju sjell shume pajisje unike per telefonin tuaj qe kurre nuk kane qene ne tregun Shqiptar.
Marke e famshme ne produkte si | Fast Charger | Power Bank |

Karikues Portativ WUW eshte dizajnuar Bukur | Kompakt | dhe me nje teknologji me te shpejte karikimi.
Me dy porta | USB | qe lejojne ngarkimin e dy pajisjeve ne te njejten kohe. 

Siguron ne kete menyre shpejtesine dhe sigurine e ngarkimit.
Kjo pajisje do te ndihmoje qe ky | PowerBank | te punoje ne menyre me te sigurte dhe efektive.
Jo vetem me ngarkuesin por edhe me perdoruesin.

Kapaciteti i baterise i rimbushshem deri ne | 10000mAh | ju lejon te ngarkoni dhe shkarkoni lirshem pajisjet tuaja inteligjente si telefonat | tablet | ore | Kufje | etj.
Karikoni pajisjet tuaja kudo qe te jeni .
Me kapacitet | 10000mAh |e mrekullueshme per udhetime | kampe | etj.
Lehte per tú kontrollluar | shtypni butonin e energjise ne ane per ta aktivizuar dhe fikur.
Karikon shpejte dhe siguron pajisjet tuaja.
Power Bank | Fast Charging | Small, ka nje madhesi te vogel dhe praktike qe ju lejon ta mbani lehte me vete.

Pajisur me | Drite LED |  e cila shfaq pjesen e mbetur te energjise se baterise ne pajisje.

 Power Bank Wuw 10000 mah | Fast charging Power Bank Microusb Cable

Specifikat

Emri i Produktit | WUW-Y57
Kapaciteti | Power Bank 10000 mAh
Inputi | 5V / 2.0A
Rezultati | 5V2.1A
Ngjyra | E Zeze

Dyqan Taxi | tregohet i kujdesshem ne perzgjedhjen e partnereve te tij  per te sjelle prane jush produkte cilesore.
Tek ne do te gjeni gjithe produktet e fundit te teknlogjise te lancuar nga markat me te njohura.
Te gjitha produktet tona jane te nje | Cilesie te larte | dhe me | cmimet me konkuruese | ne treg.

Blerje online ne menyre te sigurte ne Qendren online me te Madhe Tregtare ne Shqiperi | Dyqan Taxi |
Kontaktoni ne numer | 0682141111 |

Main Menu

Vendmbajtëse

Power Bank Wuw | Fast Charging | Kabell Micro USB Falas