Mbajtese Rrobash dhe Kepucesh | Blerje online

1,024L

In stock

Kategoria:

MBAJTESE RROBASH

Mbajtese Rrobash dhe Kepucesh | Varese metalike ne shitje ne Dyqan Taxi

Mbajtese ideale per cdo ambjent 

Mbajtese e pershtatshme per dhoma gjumi dhe sallone. Ofron nje zgjidhe te shpejte dhe te lehte per problemet e veshjeve tuaja. Perfsine hapesire per te varur kemisha dhe xhaketa, si dhe 2 rafte per te mbajtur kepucet tuaja apo kuti qe ju nevojiten ne perdorim te shpeshte. 

mbajtese rrobash dhe kepucesh ne dyqan taxi

Shufra e larte siguron hapesire per te varur rrobat, dhe 2 rafte shtese mund te perdoren per te ruajtur kepucet, cantat, kutite ose me shume pajisje.

E pershtateshme per mbajtjen e kostumeve, kemishave te cilat kerkojne gjatesi por edhe per rroba te tjera.

Nje strukture e qendrueshme , e perbere nga metali me cilesi te larte, eshte e perforcuar dhe rezistente ndaj ndryshkut. Kontakti i saj me dyshemen eshte i bute dhe nuk e demton aspak.

Kurseni hapesiren tuaj. 

Mbajtese Rrobash dhe Kepucesh | Varese metalike ne shitje ne Dyqan Taxi

Mbajtese rrobash dhe kepucesh e cila do te ruaj shume gjera ne nje hapesire te vogel.
Eshte e ndertuar thjeshte, per tu pershtatur sa me lehte me ambjentin e shtepise suaj.

Instalim i lehte.
Dizajn minimalist.
Strukture metalike me cilesi te larte, e forte dhe e qendrueshme.
Mbajtese rrobash dhe me dy shtresa per kepucet tuaja.mbajtese kepucesh dhe rrobash


Blerje online te sigurta ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Main Menu

Mbajtese Rrobash dhe Kepucesh | Blerje online