Mbajtese Rrobash me 2 hekura | Blerje online

2,864L

In stock

Kategoria:

MBAJTESE RROBASH ME 2 HEKURA

Mbajtese Rrobash me 2 hekura | Rafte mbajtese | Varese rrobash Blerje online ne Dyqan Taxi

Mbajtese e pershtatshme per dhoma gjumi dhe sallone. 
Shufra e lartë siguron hapesire për të varur rrobat, tani me 2 shufra do keni më tepër hapësire për të sistemuar veshjet tuaja. Eshte nje kombinim i mbajtesit te rrobave dhe raftit te kepuceve. Nuk keni pse te shqetesoheni, Rrobat dhe kepucet tuaja do te jene gjate gjithe kohes ne ajrosje. Dizajnuar ne menyre te tille per nje shtrirje sa me te mire horizontale ne menyre qe te mundesoje hapesire per sa me shume rroba.

E pershtateshme per mbajtjen e kostumeve, kemishave te cilat kerkojne gjatesi por edhe per rroba te tjera. Varese Rrobash me nje strukture te qendrueshme, e perbere nga metali me cilesi te larte, eshte e perforcuar dhe rezistente ndaj ndryshkut. Cilesia e mire e materialit qe e perben te ofron siguri ndaj deformimeve apo thyerjes.

Nje pajisje qe nuk duhet te mungoje nga shtepia juaj . Sistemoni rrobat veshjet etj ne nje vend

Kurseni hapesiren ne shtepine tuaj. Mbajtese rrobash e cila do te ruaj numrin e  shume gjerave per te varur ne nje hapesire te vogel.
Eshte e ndertuar thjeshte.

mbajtese rrobash me 2 hekura double ne dyqan taxi

Rafte Mbajtese Double per rrobat

Avantazhet

Mbajtese rrobash me 2 hekura celiku i forte qe nuk ndryshket dhe nuk deformohet lehte.
Mund ta shtrini horizontalisht per me teper hapesire.
Me 2 shufra dhe nje shtrese mund t’ju ndihmoje te ruani rroba te llojeve te ndryshme.
Eshte shume e Lehte per t’u perdorur
Raft mbajtese per rroba, kepuce, kuti dhe gjithcka cfare mund t’ju nevojitet tjeter.


Blerje online te sigurta ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online ne Shqiperi

Main Menu

Mbajtese Rrobash me 2 hekura | Blerje online