Power Bank Wuw – Fast Charging | Kabell Micro USB Falas

2,185L

In stock

Kategoria:

POWER BANK WUW 10000 MAH

Power Bank Wuw | Small Fast charging Cable 10000 mAh

Marka WUW eshte nje marke nderkombetare e cila operon ne shume vende te botes.
Se fundmi eshte shfaqur dhe ne Shqiperi.
Do t’ju sjell shume pajisje unike per telefonin tuaj qe kurre nuk kane qene ne tregun Shqiptar.
Marke e famshme ne produkte si Fast Charger, Powerbank dhe aksesore te tjere per pajisjte smartphone.

Power Bank i cili nuk ju zhgenjen kurre! 

Mbeshtet 2 pajisje me karikim te shpejte  USB, pra do te thote qe ju mund te karikoni 2 telefona njekohesisht. Modalitet i sigurte i cili mbron pajisjen tuaj gjate karikimit nga qarku i shkurter, mbingarkesa dhe mbinxehja. Kapaciteti i baterise i rimbushshem deri ne 10000mAh ju lejon te ngarkoni lirshem pajisjet tuaja inteligjente si telefonat, tablet, ore etj.

Karikoni Pajisjet tuaja kudo qe te jeni !

Fale kapacitetit qe suporton eshte powerbank perfekt per udhetime, kamping, pushimet tuaja etj. Mund te karikoni pajisjet tuaja kudo qe jeni. Power Bank wuw qe siguron ne kete menyre shpejtesine dhe sigurine e ngarkimit. Kjo pajisje do t’ju ndihmoje qe telefoni juaj te punoje ne menyre me te sigurte dhe efektive.

Karikues Portativ WUW me nje dizajn elegant dhe bashkekoohor, kompakt dhe me nje teknologji me te shpejte karikimi. Ju lejon te keni energji kur jeni ne levizje. Ju mund te ngarkoni ne menyre te sigurt pa u shqetesuar per nivelet e teperta te tanishme qe demtojne pajisjen tuaj.

Lehte per t’u kontrollluar, shtypni butonin e energjise ne ane per ta aktivizuar dhe fikur. Pajisur me Drite LED e cila shfaq pjesen e mbetur te energjise se baterise ne pajisje per t’ju mbajtur te informuar se kur duhet karikuar.

Plotesisht i pajtueshem me Apple, Samsung, Xiaomi, HTC ose Blackberry. Rimbush shume shpejt, ne menyre qe te mund te riperdorni edhe me shpejt. Dy here perparesi. Fale aftesise se tij te ngarkimit me dy porte, Small Fast Charging Power Bank mund te siguroje dy pajisje njekohesisht per lehtesi te shtuar dhe me pak debate mes jush.

Menyra e pershtatshme per te qendruar i ngarkuar. Powerbank qe permban mbeshtetje te ulet per karikim dhe eshte kompatibil me nje game te gjerë pajisjesh per t’ju dhene shume liri per te ngarkuar ate qe ju nevojitet, kur ju duhet me se shumti.

FAST CHARGER WUW

Specifikat

Power bank wuw Small Fast Charging Cable 10000 mAh

Emri i Produktit:  WUW-Y57
Kapaciteti: Power Bank 10000 mAh
Inputi: 5V / 2.0A
Rezultati: 5V2.1A
Ngjyra: E Zeze

power bank fast charging cable small wuw


Blerje online te sigurta ne Shqiperi ne Qendren me te madhe Tregtare Online | Dyqan Taxi

Main Menu

Vendmbajtëse

Power Bank Wuw – Fast Charging | Kabell Micro USB Falas