Ore dore per femra Michael Kors | Ora Gold

25,864L

In stock

Kategoria:

ORE DORE MICHAEL KORS

Ore dore per femra Michael Kors – Ora ne shitje online ne Dyqan Taxi.

Marke luksoze amerikane e modes e cila operon ne treg qe ne vitet 1980. Famen e te madhe e mori ne vitin 2000 fale linjes se saj se aksesoreve. Oret Michael Kors jane nje blerje e domosdoshme per te gjithe. Pavarsisht nese eshte dhurate per ju apo nje trajtim personal per vetem ju do te bini ne dashuri me te. Per zonjat dizajnet metalike prej ari jane nder me te njohurat ne treg. Keto ora elegante jane nje aksesore ideal per t’u veshur nga mengjesi deri ne darke.

Ekzistojne dhe modele ekstravagante ne arin e verdhe dhe argjendin te cilet e bejne kete aksesore perfekt per nje eveniment, rast zyrtar, feste elegante qe ju mund te keni. Kjo kompani prodhon ora dhe per meshkuj te cilat kane ne dispozicion jo vetem metalin e shnderritshem por dhe materialin prej lekure dhe detaje te nderlikuara. Ora me cmime me te arsyeshme ne treg. 

Ore Mahnitese Michael Kors ka nje veshje ari me , te vendosura me detaje te bukura perlash rreth fushes. Karakteristikat e sa perfshijne nje fushe me ngjyre shampanje, daten dhe funksionin kronograf te cilat mundesohen nga levizja cilesore e kuarcit. Ora ka nje byrzylyk ari. Ky model eshte rezistent ndaj ujit deri ne 50 metra. I pershtatshem per not dhe zhytje prane siperfaqes, por jo per sporte me ndikim te larte te presionit te ujit.  

Ora klasike per femra Michael Kors e rrumbullaket ne ngjyre gold me gure te ndritshme.
Levizja kuarci me ekran analog.

MICHAEL KORS ORE NE SHITJE

Specifikat Ore klasike per femra ne Dyqan Taxi.

Marka: Michael Kors
Modeli: MK6356
Analoge/Dixhitale: Analoge
Materiali i kases primar: Gold plated
Diametri i kases: 37mm
Trashesia e kases: 11mm
Ngjyra: Gold
Rezistente deri ne 50 metra thellesi
Kalendar | Kronograf


Blerje online te sigurta ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare online ne Shqiperi.

Main Menu

Ore dore per femra Michael Kors | Ora Gold