Fast Car charger Set | Shrewd Charge – hoco

3,439L

In stock

Compare
Category:

SET KARIKUES PER MAKINE | FAST CHARGE

Fast Car charger Set | Shrewd Charge – hoco | Type C Charger | Blerje online vetem ne Dyqan Taxi .

Karikues i shpejte  i cili i perket nje teknologjie optimale te karikimit .

Karikues makine hoco shrewd car charger bli online porosit dyqan taxi

Me mbrojtje optimale kunder mbinxehjes, mbitensionit dhe mbirrymes . Ky karikues per makine punon me te gjitha pajisjet me dalje Type C . Fast Car charger shume praktik . Karikoni telefonin tuaj pa patur nevoje per karikuesin e zakonshem. Me nje proces te optimizuar karikimi i cili nuk do ju lere asnjehere ne balte . Ky set Fast Charger dhe fishe ju mundesojn nje karikim ne kohe me te shkurter te telefonit tuaj.

Quick car charger i cili karikon smartphone-in tuaj 75 % me shpejt se nje charger normal
Car Charger Shrewd Charge Type C

 

Be the first to review “Fast Car charger Set | Shrewd Charge – hoco”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Reviews

There are no reviews yet.

Main Menu

Fast Car charger Set | Shrewd Charge – hoco