Mbajtese Universale | Flourish Lama – Multifunksionale

1,139L

In stock

Kategoria:

FLOURISH LAMA

Mbajtese Universale | Flourish Lama | Porosi online ne Shqiperi | Dyqan Taxi

Mbajtese universale per makine , ne kuzhine , apo ku do qe ju keni nevoje . Praktike dhe ju ofron lehtesi perdorimi gjate kohes qe jeni duke udhetuar ne makine , apo duke kryer nje pune tjeter.  Mund tíu pergjigjeni thirrjeve nderkohe qe jeni duke drejtuar makine pa asnje pengese . Mund ta vendosni ne kroskot ose ku mund tíu pershatet edhe ne timon . Mban te sigurt telefonin tuaj. Mund te perdoret dhe neper zyra si mbajtese te kornizave . Ka nje material te forte , fleksibel i cili mund te plotesoj e nevojat e vendeve te ndryshme .

FLOURISH LAMA| MBAJTESE UNIVERSALE

Flourish Lama Mbajtese universale Smartphone DyqanTaxi Albania ebay

Lehtesisht e perdorshme
E fiksuar dhe mbron telefonin tuaj ne menyre eficente nga tronditjet.


Dyqan Taxi | Portali me i madh i shitjeve Online

Main Menu

Mbajtese Universale | Flourish Lama – Multifunksionale