Mbajtese Krahu per smartphone | Fitness Palester

1,725L

In stock

Kategoria:

MBAJTESE PER VRAPIM

Mbajtese Krahu per Smartphone | Vrapim | Fitness | Palester | Dyqan Taxi

Mbajtese Krahu praktike , mund te mbani telefonin, kufjet dhe celsat tuaj pa i humbur gjate kohes qe sterviteni ose udhetoni me biciklete . Materiali prej rrjete i bute , eshte i rehatshem dhe nuk ju pengon gjate kohes qe ju sterviteni.

Mbajtese celulari ne dore per vrapim fitness palester Dyqan Taxi

MBAJTESE PER VRAPIM

E pershtatshme per tu perdorur gjate aktiviteteve sportive, udhetimeve etj.
Gjatesia e rripit eshte e rregullueshe sipas deshires.
Canta ka nje vend te posacem per vendosjen e kufjeve.
Vjen me nje pjese te holle plastike ne ekranin e tel qe ju lejon ta perdorni ate.
Rrotullohet ne 360 grade.

Zgjidh me mire & me lire  | Dyqan Taxi

Main Menu

Mbajtese Krahu per smartphone | Fitness Palester