Kabell USB Pisen | USB Cable | Transmetues & Karikues

1,150L

In stock

Kategoria:

USB CABLE PISEN

Kabell USB Pisen | transmetues & karikues per pajisjet apple | Vjen per ju online ne Dyqan Taxi .

Pisen nje marke e njohur & teper e besueshme per produktet me cilesi te larte te saj . Siguron te gjitha llojet e aksesoreve celulare .
Ky kabell USB Pisen ju lejon te lidhni iPhone 5/5s/5c ose iPad 3,iPad mini etj.  Lejon te transferoni muzike ,foto ose video me shpejtesi te larte .
Praktik dhe shume funksional. Tani karikimi i telefonit tuaj nuk eshte me nje problem.

USB CABLE PISEN

Fish per iPhone Pisen Kabell Karikimi Lightning Dyqan Taxi

Gjatesi: 0.8m
Kabell Pisen Pete
Lidhje USB / Apple
Transmetues i shpejte
Shpejtesia e Kabllit USB 1Mbps


Zgjidh me mire & me lire | Dyqan Taxi

Main Menu

Kabell USB Pisen | USB Cable | Transmetues & Karikues