Kabell USB Devia | USB Cable | Transmetues & Karikues

1,380L

In stock

Kategoria:

DEVIA LIGHTNING USB CABLE

Kabell USB Devia | Transmetues Data & karikues per Apple | Porosit online ne Dyqan Taxi |

Devia nje marke e besueshme per produktet me cilesi te larte te saj . Siguron te gjitha llojet e aksesoreve celulare .
Ky kabell USB  ju lejon te lidhni iPhone me kompjuterin tuaj , tabletin etj.  Lejon te transferoni muzike ,foto ose video me shpejtesi te larte .
Praktik dhe shume funksional. Tani karikimi i telefonit tuaj nuk eshte me nje problem.

DEVIA LIGHTNING USB CABLE | HIGH QUALITY

Kabell Usb per iPhone Devia Lightning Dyqan Taxi

Gjatesi: 1m
Kabell USB Devia
Lidhje USB e lehte
Shpejtesia e Kabllit USB me parametra normale
I suportueshem 100% me cdo lightning device


Zgjidh me mire & me lire | Dyqan Taxi

Main Menu

Kabell USB Devia | USB Cable | Transmetues & Karikues