Kabell Karikimi | Android | Mbajtese per makine

1,610L

In stock

Kategoria:

Fishe Karikimi | Mbajtese per makine

Kabell Karikimi | Fishe USB | Metal Cable Data | Blerje online ne Dyqan Taxi

Kabell Karikimi praktik dhe shume funksional . Ky kabell karikon cdo pajisje Android,smartphone dhe tablet.  Karikues per telefonin tuaj dhe nderkohe qe jeni duke udhetuar mund te sherbej dhe si nje mbajtese telefoni. Duke ju mundesuar keshtu nje udhetim te qete. Nepermjet portes USB ju mund te lidhni telefonin tuaj me kompjuterin per te transferuar materiale ose thjeshte si nje karikues pajisjen tuaj. Mund ta lidhni gjithashtu me nje adaptor USB per nje karikim te drejtperdrejte nga priza . Mund te perdoret edhe ne tavoline apo vende te tjera pervec makines .

Fishe Karikimi | Mbajtese per makine Universale Android

Fishe Karikimi Android Samsung Mbajtese celulari per makine

 

– Karikon telefonin tuaj njekohesisht sherben dhe si mbajtese
– Praktike, mund ta vendosni ne cfaredo pozicioni qe ju deshironi
– Mund ta perdorni ne rolin e nje GPS gjate udhetimeve
– Regjistroni dhe shkrepni foto nderkohe qe telefoni juaj qendron fale ketij kabell karikimi
– Fishe USB Fleksibel

 


Dyqan Taxi | Blerje Online te sigurta ne Shqiperi

Main Menu

Kabell Karikimi | Android | Mbajtese per makine