Power Bank Portable | Pisen Laser Charging Pen 2500mAh

4,600L

In stock

Kategoria:

POWEBANK ME DRITE LAZER

Power Bank Portable | Laser Charging Pen | Karikues portabel | Bli online ne Dyqan Taxi

Laser Charging operon ne nje distance te kenaqshme prej  33ft , me frekuence 2.4G . Kaperceni kufijte e perdorimit te smartphone-it tuaj dhe gjate kohes se karikimit . Shume funksional . Laser Charging Pen qe mbeshtet funksionet Page Up , Page Down , Full Screen , Black Screen , Video Play Controller . Me nje bateri prej 2500mAh e cila veshtire se dorezohet . Teper i lehte per tu perdorur , i pershtatshem dhe i sigurte. Suporton Windows 7/8/10/Se/XP/Vista , Mac OS,Linux, MS Word ,Exel , Power Point etj
Ndertuar me nje sistem Inteligjent i cili parandalon nxehjen e pajisjes dhe qarkun e shkurter , e mban ate te sigurt . Gjithashtu LAser Charging mund te sherbej dhe si nje loje argetuese per macet .

LASER CHARGING PEN

Karikues Power Bank me Drite Lazer per Prezantim Dyqan Taxi

2n1 : Wireless presenter & power bank
Ju mund te luani , dhe te ndaloni video pa qene nevoja te shkoni prane pajisjes
2500mAh Bateri jetegjate
Power Bank Karikues me kontroll ne 360 grade
Tansmetim Wireless 2.4G

Blerje Online ne Shqiperi | Dyqan Taxi

Main Menu

Power Bank Portable | Pisen Laser Charging Pen 2500mAh