Lente per kameren e telefonit 12X | Universal Lens 12X

2,174L

In stock

Kategoria:

LENTE PER TELEFONIN 12X

Lente per kameren e telefonit 12X | Universal Lens 12X – Porosi online ne Dyqan Taxi

Lente 12X .

Lente per telefonin 12x zoom lens bli porosit online dyqan taxi

I pershtatet telefonit tuaj ne menyre te shkelqyeshme dhe zmadhon imazhin ne kamer 12 here .

Ju lejon te merrni foto me  cilesi DSLR . Lente per kameren e telefonit shume e lehte per tu perdorur . Kthen cdo telefon ne aparat profesional. E shkelqyeshme per te bere fotografi nga distanca  . Beni fotografi me kend shume te gjere me fluks te madh shkelqyes .
Lente  te pajisura me boje te zeze speciale anti-reflektuese per te thithur driten e humbur dhe per te minimizuar reflektimet e brendshme per te siguruar imazhet me te mira.  Rezistente ndaj UV me nje sipërfaqe super te larte me shkelqim ne lente te bardha, dhe me veshje te shkelqyeshme SF gome ne lente te zeza per te perputhur me modelin elegant te smartphone.

LENTE PER TELEFONIN

Karakteristikat Lente per kameren 12X :
12x lente zoom te bera nga guaska plastike ABS + elemente qelqi optike, me cilesi te larte dhe te qendrueshme . Perdorni unazen e fokusit manual per te marre një imazh te qarte .
Lente ideale per ngjarje sportive , koncerte, udhetime etj .

Main Menu

Lente per kameren e telefonit 12X | Universal Lens 12X