Mbajtese Telefoni & pijesh | Multi-Function Drink Holder

1,369L

In stock

Kategoria:

MBAJTESE TELEFONI & PIJESH

Mbajtese Telefoni dhe pijesh per makine | Ne shitje online ne Dyqan Taxi 

Dizjani shume funksional lejon qe mund te mbaj telefonin tuaj celular, shishe dhe paketa cigaresh. Punon ne menyre efektive. Eshte aksesore i perkryer per karten e ruajtjes, monedhat ose cdo send qe deshironi.
Eshte projektuar me nje dizajn kunder rreshqitjes dhe teper i qendrueshem dhe kur udhetoni ne rruge me gropa. Nuk keni pse shqetesoheni se pijet tuaja do te dredhen ose objektet e vogla te bien jashte. Gjithcka qe me pare ju humbiste tani dini se ku t’a gjeni.

Kete mbajtese telefoni dhe pijesh mund ta instaloni lehtesisht ne daljen e ajrit te kondicionuar te makines. Vetem kujdesuni qe vendosja e saj mos te pengoj daljen e ajrit. Pershtatet shume mire dhe nuk demton makinen, madje i ofron asaj me teper rregull dhe hapesire. Dizajn i thjeshte ne ngjyre te zeze kombinon shume mire me ambjentin e makines suaj dhe e mban ate me te rregullt.

mbajtese telefoni dhe pijesh per makine

Multi-function Drink Holder

Mbajtese Telefoni dhe pijesh per makine | Ne shitje online ne Dyqan Taxi

2 ne 1, mbajtese telefoni & pijesh njekohesisht.
Mbajtesja e telefonit eshte e ndertuar nga material i bute i nje cilesie te larte, i forte dhe i qendrueshem i cili lejon rrotullimin maksimal deri ne 72 grade.
E pershtatshme per telefonat me permasa 50*90mm
Dizajnuar per shishe me diameter me pak se 70mm.
I pershtatshem per pjesen me te madhe te makinave.


Blerje online te Sigurta ne Shqiperi ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online 

Main Menu

Mbajtese Telefoni & pijesh | Multi-Function Drink Holder