Grirse Nicer Dicer Fusion | Blerje online

3,439L

In stock

Kategoria:

NICER DICER FUSION

Grirse Nicer Dicer Fusion | Blerje online vetem ne Dyqan Taxi

Pergatitja e ushqimit te fresket shpesh lidhet me marrjen e me teper kohe ne pergatitjen e tij. Gjithashtu dhe me shume perpjekje.

nicer dicer fusion ne dyqan taxi

Pergatitja e lengjeve, heqja e lekures se frutave, prerja ne kube e tyre me Nicer Dicer Fusion | Ne Dyqan Taxi realizohet ne kohe me te reduktuar. Nuk keni pse te keni shume pajisje ne kuzhine. Kursejini vetes rremujen, shmangni pajisjet qe marrin shume hapesire per ruajtje dhe ju lodhin per te arritur rezultatin e dehiruar.

Me grirse Nicer Dicer i keni te gjitha cfare ju nevojiten ne nje grup praktik.

Ekzistojne 16 variante te ndryshme prerese per te zgjedhur: kube dhe shkopinj te medhenj, te mesem dhe te vegjel, feta te holla dhe te trasha.

Grirese Nicer Dicer | Fruta & Perime

Kjo pajisje ju ofron gjithcka qe ju nevojitet. Jane mjetet e persosura per te pergatitur, embelsirat, sallatat, gjellen dhe gjithcka tjeter qe ju deshironi. Absolutisht pa pasur nevoje per energji elektrike. Kjo pajisje kthen ne argetim pergatijen e gatimeve tuaja. grirese frutas dhe perimesh nicer dicer fusion

Mekanizem automatik i hapjes. Thika prerese te mprehta per rezultate te persosura ne cdo perdorim. Pastrohen lehtesisht pa mundim, mund ti lani dhe ne lavastovilje per me teper lehtesi.

Thikat jane prej celiku inoks ultra te mprehte, te ngurtesuar ne cilesine G-NOX.
Pajisur me opsione te shumta te prerjes: zare te vegjel, te mesem dhe te medhenj etj.


Blerje Online te sigurta ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Main Menu

Grirse Nicer Dicer Fusion | Blerje online