Llampa Led per shtepi | Llampa Ekonomike me ndricim Led

1,714L

In stock

Kategoria:

LLAMPA LED PER SHTEPI

Llampa Led per shtepi | Llampa Ekonomike me Bateri | Ndricim Led ne Dyqan Taxi

Keni vende te erreta ne shtepi pa energji, si bodrume, garazhd apo ndonje cep te vogel te erret qe ka nevoje per me shume drite?
Apo deshironi nje zgjidhje te thjeshte dhe te shpejte per tenden e vogel apo tarracen?

Handy Lux Colors | Llampa LED portative

Ndriconi edhe cepat me te erret me | 4 Llampat LED 
Thjeshte vendosni baterite. Vareni kudo qe ju deshironi terhiqni litarin dhe shijoni nje Atmosfere Romantike.

handy lux led lamps llampa portative ne dyqan taxi

Mund ti merni me vete kudo.
Jepini me shume atmosfere festes tuaj.

Perdoren ne shtepi, natyre, pothuajse Kudo | Llampa Ekonomike

Ato jane shume te lehta, nuk thyhen dhe nuk percjellin nxehtesi.
Mund te perdoren kudo ne shtepi, garazhd ne kopesht ne cdo vend qe ju deshironi te keni me shume drite.
Ideale per party ne kopshtin tuaj, pse jo dhe ne restorante.
Ne Bodrume mund te jene nje shpetim per ju pa pasur nevoje te mbani elektrik dore.
Shume familje i vendosin ne perdorim dhe si drite nate per te vegjlit e tyre.
Ideale per udhetime, keto jane dritat perfekte per aventurieret.
Mund ti jepni ndricim cadres se kamping -ut.

| Punojne me bateri | Ndricim Led | Llampa me Bateri
Keto llampa do te terheqin vemendjen e te gjitheve, pasi kane Dizajn Unik | Te kendshem.

Ne paketim perfshihen 4 llampa me litar te cilat jane me ngjyra te ndryshme.
Thjeshte ngeceni llampen ne nje vend, terhiqni litarin dhe ajo do te ndricoje ambjentin dhe ti dhuroje me shume atmosfere.

LLAMPA LED PER SHTEPI

Nuk percjell nxehtesi ne prekje 
Llampat jane perfekte dhe te sigurta pasi ato nuk percjellin nxehtesi pavarsisht oreve te punes.
Edhe pas 24 ore pune te vazhdueshme ato nuk do te nxehen.
Kjo i ben Llampa Perfekte edhe per femijet tuaj.
Pra ato mund ti perdorin pa asnje problem, pasi jane shume te sigurta.

llampa led portativ ene dyqan taxi

Cdo llampe ka nje litar 1 meter te gjate
Litari este ne te njejten ngjyre si llampa Led.
Ju mund ta varni ne peme, tavane apo ta lini kudo qe ju deshironi.

1 set baterish do ju dhuroje me shume se 120 ore ndricim .
Jane rezistente ndaj sperkatjeve, keshtu nuk keni pse shqetesoheni nese ju bie ndonje pike uje mbi to


Blerje online te sigurta ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Main Menu

Llampa Led per shtepi | Llampa Ekonomike me ndricim Led