Multicooker French Chef | Tenxhere me Presion

6,889L

In stock

Kategoria:

Multicooker French Chef

Multicooker French Chef Tenxhere me Presion ne Dyqan Taxi.

Tenxhere elektrike multifunksionale ne te cilen mund te pregatisni cdo gje ne menyre shume te shpejte dhe duke ruajtur vlerat ushqyese te produkteve. Arrini shkathtesine qe ju nevojitet kur pergatisni ushqimin tuaj. Eshte nje tenxhere e programueshme 7 ne 1 qe nderthure funksionin e nje tenxhere te ngadalte, tenxhere me presion etj.
Pajisja qe nevojitet me patjeter ne kuzhinen tuaj

Gatuan ushqimin ne menyre qe te mos thahet dhe te kete cilesi me te mire. Gatimi me presion zvogelon kohen e gatimit deri ne 70% gje qe kursen kohe dhe energji.  Ekzistojne 8 funksione te cilat ju mundesojne gatimin vetem me nje prekje.

Me tenxheren elektrike me presion ju do te gatuani me shpejt, duke kursyer energji e duke ruajtur me shume vitamina dhe minerale per ushqim te shendetshem. Me sistem sigurie te integruar dhe 8 programe te percaktuara per me shume lehtesi ne perdorim. Fuqia 1000W dhe kapaciteti i saj eshte 6  litra, ideale edhe per familje te medha.

MultiCooker French Chef

Multicooker French Chef DyqanTaxi

Material shume cilesor qe nuk ngjit.
Me sistem mbrojtje nga mbinxehja.
Strukture e mbyllur hermetikisht.
Pajisje per lirim te presionit.
I lehte ne perdorim, butonat e menuse te pershtatshme per gatime te ndryshme.
Mban te ngrohte ushqimin edhe pas perfundimit te gatimit, ne temperature 70-80 grade celcius.
Me ekran elektronik qe tregon proceset e gatimit.
Sherben per te pergatitur cdo gje: supe, rizoto, mish, peshk dhe gjellera te ndryshme.

Specifikat 

Multicooker French Chef Tenxhere me Presion ne Dyqan Taxi.

Kapaciteti: 6 Litra
Fuqia: 1000 Watt
Voltazhi: 220 V
Frekuenca: 50 hz
Diametri: 22cm


Blerje online te sigurta ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Main Menu

Multicooker French Chef | Tenxhere me Presion