Tx3 Mini Android Tv Box Tanix | Cast Live Stream

6,314L

In stock

Kategoria:

TX3 MINI ANDROID TV BOX

TX3 MINI Android Tv Box  | Tanix | Dyqan Taxi | Cast Android Box | Miracast

Eshte pajisja televizive qe duhet te kete cdo familje.
Zgjedhja e kutise më të mire televizive quad core eshte shume e rendesishme njejte si lidhja.
Kjo pajisje  eshte nje nga kutite me te famshme.
E njohur per vecorite e saj si pamja cilesore | fushepamje e gjere | nje game e gjere kanalesh.
Operon me sistemin operativ Android 7.1

TX3 MINI | ANDROID TV | 2GB RAM

Fale kesaj aparature, televizori lidhet me pajisjen android dhe ju mundeni që të shihni gjithcka qe dispononi ne smartphone -in tuaj . Memorja Ram e kesaj pajisje eshte 16GB optimale per te funksionuar normalisht dhe ne te mund te ruani te gjitha te dhenat tuaja te nevojshme, Filma kenge mp3 foto e video mund te ruhen ne memorjen e kesaj pajisje Android Tv per sa kohe te deshironi. Femijet tuaj mund te luajne lojrat e tyre te preferuara ne ekranin gjigand te televizorit.

Shihni filmat e preferuar ne nje ekran me te madh me Android Box Tx3 mini TV SET

EBAY ALBANIA SHITJE DYQAN AL

Filmat tuaj te preferuar tashme me kete transmetues do te shfaqen ne nje ekran me te madh.
Eshte nje produkt me cmim te arsyeshem dhe  ofron nje performance te shkelqyer.
Procesor i ndertuar enkas i cili permireson imazhet ne cilesine 4K HDR
Dizenjuar per te rritur cilesine e permbajtjeve, duke sjelle cdo skene me afer detajeve te pasura .
Kjo pajisje Android TV paraqet ngjyra te kuqe me te ndezura blu me te thella jeshile me te theksuara per t’i shnderruar pamjet me realistike. Android Tv Tx3 Mini | One of the Set Top Boxes |

 

2GB RAM 16GB ROM MEMORJE E BRENDSHME YOUTUBE DHE NETFLIX SHQIP

MULTIMEDIA

Luani tingujt e muzikes apo filmave nga tx3 mini qe funksionon si nje transmetues te cdo pajisje qe suporton lidhjen pa kabllo me ane te Bluetooth -it.
Luani muzike dhe filma nga burime të ndryshme si USB ose nepermjet lidhjes WiFi
Kjo pajisje Internet Tv suporton te gjitha llojet e formateve te permbajtjeve multimediale .
Gjenerata e re teknologjike qe ju pret ta eksploroni.

Cast Android Box | Miracast

TX3 MINI | ANDROID TV BOX | DYQAN TAXI

Lidhje e telefonit me Televizorin nepermjet wifi pa kabell

Android Tv Box me Front LCD Screen– 2GB RAM+16GB ROM.
– Operating Systems Running Android 7.1 Marshmallow
– Tv box me  WIFI 2.4GHZ me vale te qendrueshme wifi
– I Qendrueshem dhe i shpejte
– Tvbox Tanix TX3 Mini
– Social Network – Skype chatting, Picasa, Youtube, Flicker, Facebook, Online movies Google Chrome, Google+, Google play, facebook and etj .
Lidhje me Telefonin – | Cast Android Box | Miracast per lidhje me Android Phones apo Apple iphone ipad etj per Casting nga Living Room

Streaming Device | Streaming Movies | Streaming Box
– Remote Control
– Wi Fi


FILMA LOJRA MUZIKE VIDEO 

TX3 MINI TV BOX | LIDH TELEFONIN ME TV

Stream Content direkt ne TV dhe në Projektor | Instalo Google Assistant | Kodi Box | Smart Tv


ONE OF THE BEST BOXES ON THE MARKET | USB PORTS

Dyqan Taxi tx 3 mini 2gb ram 16gb rom

Fale kesaj aparature Miracast te integruar ne kete pajisje Android Tx3 Mini | Tv lidhet me pajisjen android dhe ju mund te shihni gjithcka qe dispononi ne smartphone -in tuaj .

E Pajisjur me procesorin me te fundit Amlogic S905W | Supports 4K

Eshte nje produkt me cmim te arsyeshem dhe  ofron nje performance super te shkelqyer, pa ngecje .

Instaloni gjithe programet e nevojshme nga Google Play Store

Shiko dhe Xiaomi Mi Box S

Blerje online te Sigurta ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi | Tirane
Per porosi Kontaktoni ne numer telefoni 068214111

TX3 MINI ANDROID TV BOX | TANIX

Kujtese:

1 .TANIX TX3 Mini Android TV Box nuk suporton lidhje me Bluetooth, por suporton lidhje Wifi 2.4GHz.
2. Pajisja nuk eshte e bere ROOT

Tanix Tx3 mini Android Tv Box

Hardware:

CPU:Amlogic S905W  2.0GHz,Quad core ARM Cortex-A53
GPU:Mail-450 penta-core,up to 750MHz+(DVFS)
RAM:2G DDRIII
ROM:16G
DC IN:DC 5V/2A
USB HOST:2 High speed USB 2.0,support U DISK and USB HDD
CARD READER:TF Card Reader
LAN:RJ45 Ethernet port
WIFI:Built-in Wifi,802.1.1b/g/n
AV IN:AV(3 in 1)port
SPDIF:Coaxial(Optional)
POWER INDICATOR:Power on:blue

TX3 MINI TV BOX ANDROID 7.1

Nje pajisje super cilesore per ta perdorur per te pare filma, youtube, per biseda chat online apo per navigim ne internet. Me te mund te shihni fotot apo videot qe keni ruajtur ne usb apo karta memorje. Cilesi e larte e figures dhe nje Performance e larte .

Software:

O.S.:Android 7.1
KODY:17.3(Called TV-Center )Filma Online Youtube pa pagese smart tv
Decoder Formats:4K,H.265,MPEG1/2/4,H.264, HD
AVC/VC-1,RM/RMVB,Xvid/DivX3/4/5/6 ,RealVideo8/9/10
Video Formats:4K@30fps, H.265, AVI, H.264, VC-1, MPEG-2, MPEG-4, DIVD/DIVX, Real8/9/10, RM,RMVB, PMP, FLV, MP4, M4V, VOB, WMV, 3GP, MKV
Music Format:MP1, MP2, MP3, WMA, OGG, AAC, M4A, FLAC, APE, AMR, RA, WAV
Photo Format:JPEG/BMP/GIF/PNG/TIFF
DLNA:DLNA files sharing
LANGUAGES:English/French/German/Spanish/Italian etc. 24 languages
Network Functions:Skype chatting,Picasa,Youtube,Flicker,Facebook,Online movies,etc.


Paketimi:
1x TANIX TX3 Mini Android TV box
1x US Charger
1x HDMI Cable
1x Remote Controller
1x User Manual


TX3 MINI Tv BOX – POROSIT DHE PAGUAJ NE DOREZIM

Main Menu

Tx3 Mini Android Tv Box Tanix | Cast Live Stream