Bokse me bluetooth | Elektrik | JBL – Charge

2,875L

In stock

Kategoria:

JBL BLUETOOTH SPEAKER

Bokse me bluetooth nga JBL | Blerje online ne Dyqan Taxi

Tinguj fantastik ne duart tuaja me Portable Wireless Speaker . Jetojeni jeten me muzike qe transmetohet nga nje altoparlant kompakt. Merrini tingujt me vete kudo qe shkoni. Teper i lehte per t’u mbajtur . Bokse me bluetooth eshte nje teknologji e komunikimit me vale te shkurtra qe eshte e fuqishme dhe efikase. Teknologjia lejon lidhje te lehte pa kabllo. Keshtu qe mund te shijoni lehtesisht muziken tuaj te preferuar, tingujt nga videot ose lojerat ne kete altoparlant fantastik. Ju lejon te luani muzike me me shume volum dhe e mban ate cilesi te larte, edhe kur bateria eshte e ulet.Parandalon shtremberimin e audios.

Portable Speaker JBL | Bluetooth

Specifikat

Bluetooth Version: V2.0+EDR
Transmission Distance 10m
Output Power: 4-5V
Playtime: 2-4 hours
Battery Capacity: 1800mAh
Boks me bluetooth dhe elektrik
Charging time: 2-4 hours


Zgjidh me mire & me lire | Dyqan Taxi

Main Menu

Bokse me bluetooth | Elektrik | JBL – Charge