Wireless Speaker | Music – Portable Speaker

3,795L

In stock

Kategoria:

BOKS ME BLUETOOTH HOCO

Wireless Speaker Per Muzike | Blerje Online ne Dyqan Taxi |

Tinguj fantastik ne duart tuaja me kete wireless speaker . Jetojeni jeten me muzike qe transmetohet nga nje altoparlant kompakt. Teper i lehte per t’u mbajtur me vete.Wireless eshte nje teknologji e komunikimit me vale e fuqishme dhe efikase. Teknologjia lejon lidhje te lehte pa kabllo. Te tilla si smartphone, tableta apo laptope. Keshtu qe mund te shijoni lehtesisht muziken tuaj te preferuar, tingujt nga videot ose lojerat ne kete altoparlant fantastik. Ju lejon te luani muzike me me shume volum dhe e mban ate cilesi te larte, edhe kur bateria eshte e ulet.Parandalon shtremberimin e audios.

Boks me Bluetooth Hoco Sport Dyqan Taxi Shqiperi

Portable Speaker per telefon laptop tablet etj

Koha e punes : deri ne 5 ore
Koha e degjimit te muzikes : 4-6 ore

Blerje online ne DyqanTaxi

Main Menu

Wireless Speaker | Music – Portable Speaker