JBL Speaker Portable with Bluetooth | Boks me Bluetooth

2,875L

In stock

Kategoria:

JBL BLUETOOTH PORTABLE SPEAKER

JBL Bluetooth Portable Speaker | Price ne Dyqan Taxi

Tinguj fantastik ne duart tuaja me Portable JBL Wireless Speaker.
Jetojeni jeten me muzike qe transmetohet nga nje altoparlant kompakt. Merrini tingujt me vete kudo qe shkoni. Teper i lehte per t’u mbajtur.

Teknologji e cila lejon lidhje te lehte pa kabllo. Keshtu qe mund te shijoni lehtesisht muziken tuaj te preferuar. Ju lejon te luani muzike me me shume volum dhe e mban ate cilesi te larte, edhe kur bateria eshte e ulet.

Bluetooth Speaker JBL 

Boks me Bluetooth Portativ ultra i fuqishëm, i madh dhe me tinguj stereo te nje cilesie te larte. Riprojektuar me stil modern dhe dizjan “Military” per performance me bas te fuqishem dhe audio e paster. Altoparlanti mundësohet nga një bateri 6000mAh që siguron një kohë të jashtëzakonshme pune prej 20 orësh dhe mund të karikoje pajisjet tuaja, si smartphone ose tablet përmes USB.
Ne kete model unik te prodhuar nga marka e mirenjohur ne kete fushe JBL ky Speaker ka te integruar altoparlante te cilet heqin jehonen. Duke ju mundesuar ne kete menyre thirrje te pastra dhe pa zhurma ngacmuese per veshin.

Modaliteti Bluetooth

Degjoni muziken tuaj te preferuar me volumin qe ju deshironi dhe me bass-in qe ky speaker dhuron. JBL Speaker ka një sërë butonash që ju lejojnë të rregulloni volumin dhe të ndryshoni muziken sipas deshires suaj. Ky boks me bluetooth efikas  ju ofron cilësi të mprehtë të tingullit me bas superiore. Me opsionin  e lidhjes Bluetooth,  ky sepaekr ju lejon të luani muzikë direkt nga smartphone tuaj përmes lidhjes me vale. Një dizajn kompakt dhe i lehtë që e bën nje Portable Speaker. Dhurojini miqve tuaj muzike cilesore dhe me bass sa here organizoheni ne shtepine tuaj.

Rezistent ndaj sperkatjeve te ujit, Koha per te Festuar ne Pishine

Ju mund t’i besoni argetimin tuaj ketij Speaker JBL  kudo që të keni nevojë, qoftë brenda apo jashtë ne pishinë ose barbeque në oborrin e shtëpisë. Shijoni me teper nga playlista juaj. Me ane te nje kabllo zgjatues ju mund dhe ta karikoni nderkohe qe ai vazhdon luan per ju.

Mikrofoni i integruar

Mikrofoni i integruar i cili ju lejon t’i përgjigjeni telefonatave. Gjithashtu ky Portable Speaker përmban një bateri të rikarikushme për transport të përshtatshem dhe kohë sa me te gjate perdorimi. Ju mund te karikoni dhe telefonin tuaj nga ky boks me bluetooth nderkohe qe jeni duke e perdorur.

Portable Speaker JBL | Bluetooth

jbl music speaker bluetooth portable price

Specifika

Marka: JBL
Bluetooth Version:
V2.0+EDR
Transmission Distance 10m
Output Power: 4-5V
Playtime: 2-4 hours
Battery Capacity: 1800mAh
Boks me bluetooth dhe elektrik
Charging time: 2-4 hours
Mikrofon i integruar
Komunikimi:
AUX, Bluetooth, USB
Sistemet Operative qe suporton: iOS. Android
Pesha: 800g
Dimensionet: 213*87*88.5

 


Blerje online me Vetbesim ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Main Menu

JBL Speaker Portable with Bluetooth | Boks me Bluetooth