Joyroom Bluetooth Speaker | Super Bass

4,934L

In stock

Kategoria:

JOYROOM BLUETOOTH SPEAKER

Joyroom Bluetooth Speaker | Best Super Bass Buy ne Dyqan Taxi 

Joyroom eshte nje marke e cila operon ne treg qe ne vitin 2010. Biznesi themelor i kompanise eshte prodhimi i aksesoreve me cilesi te larte dhe nje teknologji e zgjuar. Karikues kompakt, aksesore makinash, si dhe nje larmi e gjere kabllo usb. Gama e gjere e produkteve JoyRoom gjithashtu perfshine altoparlante Bluetooth, kufje pa kabllo, virtual glasses etj.

bluetooh speaker joyroomBest Joyroom Bluetooth Speaker me Super Bass eshte nje shtese e shkelqyeshme per smartphone-in tuaj ose per tabletet.  Fuqia e ketij speaker eshte 10W qe eshte e mjaftuesme per te degjuar dhe gjurmet tuaja kudo qe jeni. Trupi i ndertuar prej materiali plastike dhe metali. Keshtu qe eshte e lehte per t’u marr kudo me vete ne natyre. Me madhesine e tij kompakte eshte nje mundesi e shkelqyeshme per perdoruesit aktive.

Karakteristika

JoyRoom Speaker me pamje Elegante e pershtatshme me cdo ambjent.
Teknologji Bluetooth V4.2, deri ne 10 metra transmetimi.
Mikrofon i integruar i cili mbeshtet thirrjet pa duar.
Mbeshtet kartat TF & rishikim muzikor USB.
Funksion mbeshtetes FM.
Ndertuar me baterine 2400mAh.

Two Speakers Stereo Joyroom Bluetooth Speaker | Best Buy

joyroom bluetooth speakers

Specifikat

Marka: Joyroom
Modeli: JR-M02
Material: ABS
Bluetooth: V4.2
Diametri: 52mm
Frekuenca: 100Hz-20kHz
Distanca e transmetimit deri ne 10 metra
Koha e karikimit: 3-4 ore.
Kohezgjatja e muzikes: 4-5 ore
Fuqia: 5W
Bateria: 2400mAh


Blerje online ne Shqiperi ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Main Menu

Joyroom Bluetooth Speaker | Super Bass