Bokse me Bluetooth Soundlink Mini Speaker

2,162L

In stock

Kategoria:

SOUNDLINK WIRELESS STAND SPEAKER | BOKSE ME BLUETOOTH

Bokse me Bluetooth Soundlink Mini Speaker Muzike ne Shitje

Nese jeni adhurues i muzikes ky eshte nje nder ato bokse me bluetooth qe nuk do te zhgenjeje pritshmerite tuaja.

Ka Bokse me Bluetooth ne shitje me permasa të mëdha dhe audio te fuqishme, por asnjë nuk përputhet me argëtimin dhe komoditetin e ktij Mini Soundlink. Nxjerr disa nga tingujt më të këndshëm dhe të ekuilibruar për madhësinë e tij. Cilindri i papërshkueshëm nga sperkatjet e ujit vjen në ngjyra të shumta, mund të zgjasë 12 orë pune, dhe ju jep distance te konsiderueshme operimi me Bluetooth. 

boks me bluetooth soundlink speaker ne shitje

Nëse vërtet keni nevojë të organizoi një festë Soundlink Wireless Stand Speaker eshte bass-i i pershtatshem per kto organizime. Karakterizohet nga qartesia e zerit dhe mund te perdoret gjithashtu dhe si mbajtes telefoni. Bass-i i tij mbush cdo dhome te shtepise me muzike.

Shoqerues i shkelqyeshem gjate kohes qe ju jeni duke u marr me punet ne shtepi, aktivitet fizik apo thjeshte deshironi te degjoni muzike kur jeni duke shetitur buze lumit.

Nje boks me Wireless i cili mund te lidhet lehtesisht me cdo pajisje qe suporton modalitetin Bluetooth. Githcka qe dispononi ne telefonin tuaj vjen ne nje tjeter dimension ne kte boks me Bluetooth.  Me nje fishe karikimi USB.

Bokse Muzike me Bluetooth ne Shitje

bokse me bluetooth ne shitje

Karakteritika | Soundlink Speaker 

Boks i vogel muzike Modeli: K24.
Me nje dizanj elegant dhe te vecante i lehte per t’u mbajtur. Kualitet i larte i zerit, Ideal per te degjuar muziken qe deshironi nga paisje te ndryshme elektronike pasi lidhet me bluetooth.
Butona per kontrollin e zerit apo ndryshuar muziken. Me vend te vecante per te mbajtur telefonin.
Suporton: USB dhe lidhje AUX.
Kapacitet mbajtes i baterise deri ne 12 ore.


Blerje online ne Shqiperi ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Main Menu

Bokse me Bluetooth Soundlink Mini Speaker