Portable Wireless Speaker | Boks me Bluetooth & Elektrik

2,530L

In stock

Kategoria:

PORTABLE WIRELESS SPEAKER WITH TORCHLIGHT
| TG603

Portable Wireless Speaker with torchlight | Boks me Bluetooth Portativ & Elektrik Dore

Wireless Speaker dhe Elektrik dore, 2 funksione ne 1 produkt te vetem.
Tinguj te qarte si kristali dhe me cilesi te larte. Boks muzike portativ me precizion akustik sjell tingujt te shkelqyeshem stereo  dhe bas te fuqishem. Tingull i cili do te depertoje ne cdo hapesire te dhomes suaj, shtepise, makine pse jo dhe per party ne kopshtin tuaj.
Transmeton muziken qe ju preferoni por mund te perdorni dhe kanalet radiofonike qe ju deshironi. Lidheni me telefonin tuaj nepermjet valeve bluetooth dhe shijoni muziken qe ju dispononi apo dhe duke luajtur ne internet hitet e fundit.
I papershkueshem nga shiu dhe uji.
Altoparlant te cilin mund ta merrni dhe ne dush. I perkryer per plazh, pishine, makine apo dhe ne varke lundrimi. Wireless Speaker i reziston sperkatjeve te ndryshme nga uji por jo te zhytet plotesisht ne uje.
Madhesia e tij e vogel, eshte dizajnuar posacerisht i tille per te qene i rehatshem dhe mund ta merrni me vete kudo per shetitje, udhetime ne dore apo canten tuaj. Drita e tij SuperLight ju ndihmon per ndricim  ne ambjente ku ky i fundit mungon.

Portable Wireless Speaker with Torchlight

portable wireless speaker with tourchlight boks me bluetooth dhe elektrik

Specifikimet Teknike 

Bluetooth: 4.2
Distanca e Transmetimit: 10 metra
Kohezgjatja e muzikes: 2 ore ( volumi ndikon ne kohen qe do te luaj muzike)
Fuqia: 3Wx2
Frekuenca: 2.4GHz
Tingulli: >95db
Karikimi: 5V/500mAh
Materiali: Plastik e forte
Radio: Po
Pesha: 0.5kg


Dyqan Taxi | Porosi online te sigurta & me Cmimin me te lire!

Main Menu

Portable Wireless Speaker | Boks me Bluetooth & Elektrik