Speaker Musky | Best & Cheap Bluetooth Speakers

4,025L

In stock

Kategoria:

MINI SPEAKER HI-FI MUSKY DY 38

Speaker Musky | Best & Cheap Bokse Bluetooth Speakers | Buy ne Dyqan Taxi

Zgjohuni ne mengjes me muzike | Best Speakers

Kjo nuk eshte vetem nje ore me alarm, por nje muzike nga TF Card  mund te vendoset si alarm per zgjimin tuaj. Dizajn elegant, ju mund te zgjoheni ngadale nga endrrat tuaja me kengen e preferuar, keshtu qe mund te nisni cdo dite me qellime te reja.

Pavarsisht kenaqesise se muzikes suaj te preferuar eshte e pajisur dhe me FM Radio. Mund te degjoni stacione te ndryshme radiofonike duke u informuar per lajmet e fundit dhe muziken me te re ne treg.

Cdo detaje eshte projektuar per nje eksperience me te mire.
Sistem i cili perputhet me te gjithe telefonat Apple, Android, dhe pajisjet e tjera te cilat suportojne modalitetin Bluetooth.

best and cheap bluetooth speakers speaker

Ndertuar me material te nje kualiteti te larte, audio e paster dhe ton i cili deporton qetesisht ne gjithe ambjentin. Operon ne nje distance deri ne 10 metra me transmetim te qendrueshem, anti-interference dhe muzike e paster e cila nuk humbet asnjehere.

Music Mini Bluetooth Speaker V4.2 nje lidhje eficente per nje eksperience sa me te zgjuar.

Jo vetem zgjimi por dhe fjetja mund te behet me e kendshme me kete Musky Speaker | Best & Cheap Bluetooth Speakers. Mbremjet te cilat i kaloni me miqte e zemres vec nje gote vere dhe pak muzike ne sfond krijon atmosferen e duhur per tu perjetuar.

Best Buy Bokse Bluetooth Musky Speaker

best buy bluetooth speakers

Specifikat | Bokse Bluetooth Speaker

Marka: Musky
Modeli: DY39
Wireless Bluetooth Speaker
FM Radio
AUX Funkction
Ekran LED me ore
Permasat: 75*60*125mm
Karikues USB
Ngjyra e Zeze
Distanca Operimit deri ne 10 metra.
TF Card deri ne 32GB
Versioni Bluetooth V4.0
Pesha: 430g

Best Buy Bluetooth Speaker!


Blerje online ne Shqiperi ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Main Menu

Speaker Musky | Best & Cheap Bluetooth Speakers