Kamera GoPro Hero | Gopro Hero Camera

31,625L

In stock

Kategoria:

GO PRO HERO KAMERA

Kamera GoPro Hero | Bli online ne Dyqan Taxi | GO PRO NOW

Mund te perdoret si aparat fotografik. Jepini xhirimeve tuaja detajet qe meritojne . Filmoni jeten pikerisht ashtu si e shihni. Procesor i shpejte, i fuqishem dhe zvogelon nivelin e zhurmes ne te gjithe imazhin.
Nje monitor qe siguron pamje te qarta dhe te ndritshme me kontrast te shkelqyer dhe kend te gjere shikimi.

GO PRO HERO CAMERA

Kamera Go Pro

Specifikat

Formati Video dixhitale : H.264
HD Video Suport 1080p
me format te regjistrimit te imazhit: JPEG
me Rezolucionin e Fotos: 5MP
Kamera GoPro Hero Rezolucioni i regjistruesit: 5MP
Suporton Karte Memorie: microSD Card, microSDHC Card, microSDHC UHS-I Memory Card deri ne 32GB
E papershkueshme nga uji deri ne 131.2 ft
Sistemi operativ:Apple Mac OS X 10.8.2 or later, MS Windows 7, Windows 8, Windows 8.1
Mikrofon: Mono
Bateri te rikarikueshme
Pesha: 3.91oz

Bli Online GoPro Hero ne Dyqan Taxi

Main Menu

Kamera GoPro Hero | Gopro Hero Camera