Kamera me Wifi | Kamera per shtepi | Smart PTZ Camera

6,785L

In stock

Kategoria:

KAMERA SIGURIE ME WIFI PTZ

Kamera Sigurie me Wifi | V380 Smart PTZ Camera | Mini Kamera per shtepi |

Kamera Sigurie me Wifi  ka pothuajse cdo gje qe ju nevojitet per nje kamera te sigurise se brendshme Wireless.
Imazhe Full HD, me kend te gjere dhe cilesi 1080p per foto te pastra.
Video HD me pamje me lente te gjere.

Monitoroni te gjithe shtepine tuaj | Mini Camera – V380 Smart PTZ Camera 

Me nje baze te rregullueshme. Ju gjithashtu mund te rregulloni manualisht kendin e shikimit.
 Kamera inteligjente e cila mund te nderroje automatikisht menyren e dites dhe nates.
Mund te pozicionohet ne Mur, tavan ose Mbi Mobiljet tuaja.
Kamera me sistem sigurie e cila operon me vale wireless.

camera sigurie ptz v360

2 Antenat e saj i japin dhe me teper vlera.
Perforcojne dhe sigurojne qendrueshmerine e sinjalit.
Dhe nese jeni larg ju mund te monitoroni situaten e shtepise suaj ne cdo kohe ne cdo vend.
Ndryshe nga modelet e tjera kjo  Kamera Sigurie lejon kontroll jo vetem nga nje person, por dhe nga pjestare te tjere te familjes.

Shqetesoheni per femijen tuaj gjate kohes kur jeni ne pune ?
Mos humb asnje moment nga perditshmeria e femijeve.
Fotografoni momentet e mrekullueshme.

Pervec se nje Mini Camera Sigurie | Tirane kjo kamera mund te gjej perdorim dhe si nje kamera e cila regjistron kujtimet tuaja me te bukura. Per t’jua risjelle serish sa here ju deshironi .

Eshte e vogel por Spektakolare | Kamera Inteligjente

Ju sjell nje pervoje te shkelqyeshme dhe mbi te gjitha nje jete te sigurte.
Ju mundeson qe gjate monitorimit te femijeve tuaj te keni me shume se nje qasje.
Jo vetem mami por dhe babi mund te kontrollojne femijen.
Nderkohe qe ai eshte ne dhomen tjeter ose eshte larg.
Qendroni zgjuar me femijet tuaj. Mund te komunikoni lehtesisht me ta.

Shikoni shtepine tuaj kudo ne cdo kohe nga celulari juaj.

Alarm anti vjedhjes ne shtepine tuaj.
Monitoroni | Bisedoni me kafshet tuaja
Kujdesuni per femijen tuaj ne rolin e nje | Baby monitor
Qendro lidhur me familjen tende me funksionin e bisedes e kohe reale.
Instalohet lehtesisht.

Kamera Sigurie me Wifi | V380 Smart PTZ Camera

security camera tirane

Specifikat

Modeli: MVT3820G-Q10
SD Card Storage
Teknologjia: Infrared
Sensor: CMOS
Motion Detection
Kendi i shikimi: 360 grade | Rrotullim PTZ
Dimensionet e pakos: 116.6*15.9*12.7 |
Sistemet Telefonik qe Suporoton: Android | iOS |
High Definiton: 1080 ( Full HD )
Lidhja:  Wireless
Ngjyra: E bardhe
Mini Kamera | Smart WiFi Camera PTZ

| KAMERA SIGURIE PER SHTEPI | 

Blerje online te sigurta ne Shqiperi vetem prane Dyqan Taxi

Main Menu

Vendmbajtëse

Kamera me Wifi | Kamera per shtepi | Smart PTZ Camera