Kamera Sigurie per shtepi | Wireless IP Camera P2P

5,980L

In stock

Kategoria:

KAMERA SIGURIE PER SHTEPI | WIRELESS IP CAMERA

Kamera Sigurie per Shtepi | Mini Kamera Auto te sigurise me Wifi | Sisteme Sigurie ne Tirane.

Kamera Sigurie per Shtepi  ka pothuajse gjithcka qe ju nevojitet pr nje kamera te sigurise se brendshme Wireless.
Imazhe Full HD me kend te gjere dhe cilesi 1080p per foto te pastra.
Video HD me pamje me lente te gjere.

Monitoroni te gjithe shtepine tuaj!

Me nje baze te rregullueshme. Ju gjithashtu mund te rregulloni manualisht kendin e shikimit.
Kamera inteligjente mund te nderroje automatikisht menyren e dites dhe nates.
Zbulimi i levizjes mund te aktivizoje kameren per te bere foto ose te regjistroje video dhe menjehere te dergoje njoftimin ne telefonin tuaj.
Mund te pozicionohet ne mur, tavan, mbi mobiljet tuaja.
Kamera me sistem sigurie e cila operon me Vale wireless.

2 Antenat e saj i japin dhe me teper vlera.
Perforcojne dhe sigurojne qendrueshmerine e sinjalit.
Dhe nese jeni larg ju mund te monitoroni situaten e shtepise suaj ne cdo kohe ne cdo vend.
Ndryshe nga modelet e tjera kjo Kamera Sigurie lejon kontroll jo vetem nga nje person, por dhe nga pjestare te tjere te familjes.

Shqetesoheni per femijen tuaj gjate kohes kur jeni ne pune ?
Mos humb asnje moment nga perditshmeria e femijeve.
Fotografoni momentet e mrekullueshme.

KAMERA SIGURIE WIRELESS PER NE SHTEPI

Pervec se nje Mini Kamera Sigurie | Tirane  kjo kamera mund te gjej perdorim dhe si nje kamera e cila regjistron kujtimet tuaja me te bukura. Per t’jua risjelle serish sa here ju deshironi . Një nga kamerat më të mira për të monitoruar.

Eshte e vogel por nje Kamera Spektakolare.

Ju sjell nje pervoje te shkelqyeshme dhe nje jete te sigurte.
Ju mundeson qe gjate monitorimit te femijeve tuaj te keni me shume se nje qasje.
Jo vetem mami por dhe babi mund te kontrollojne femijen.
Nderkohe qe ai eshte ne dhomen tjeter ose eshte larg.
Marrja e nje fotografie gjithashtu eshte me e lehte me butonin e saj  Pamje Fotografike.
Qendroni zgjuar me femijet tuaj. Mund te komunikoni lehtesisht me ta.

KAMERA SIGURIE PER SHTEPI | SISTEME SIGURIE

Shikoni shtepine tuaj kudo ne cdo kohe nga celulari juaj.

Alarm anti vjedhjes ne shtepine tuaj.
Monitoroni dhe bisedoni me kafshet tuaja.
Kujdesuni per femijen tuaj ne rolin e nje Baby monitor.
Qendro lidhur me familjen tende me funksionin e bisedes e kohe reale.

Specifikat | Kamera Sigurie per shtepi | Sisteme sigurie.

Distanca e Operimit: 5-15m
Alarmi, Foto, Local,  Email Photo Notification
Teknologjia: Infrared
Sensor: CMOS
Sistemi Opertaiv qe Suporton: Windows 10, Windows 7, Mac os, Windows 8, Windows XP.
Kendi i shikimit: 360 grade
Dimensionet: 120*100*100mm
Sisteme Telefonik qe Suporoton: Android, iOS, Windows Mobile.
High Definiton: 1080 ( Full HD )
Lidhja: Wireless 
Ngjyra: E bardhe
Mini Kamera Wireless IP Camera P2P 
Lens: 2.8mm

KAMERA SIGURIE PER SHTEPI – MUND TE LIDHET NE RRJET
Wireless Ip Camera Kamera vezhgimi sigurie per shtepi tirane Dyqan Taxi


Dyqan Taxi | tregohet i kujdesshem per te sjelle prane jush Kamera Sigurie per shtepi Cilesore
Tek ne do te gjeni gjithe gamen e artikujve qe ju nevojitet ne zyra, institucione si dhe per shtepine tuaj.
Te gjitha produktet tona jane te nje cilesie te larte dhe me cmimet me konkuruese ne treg.

Blerje online ne menyre te sigurte ne Qendren online me te Madhe Tregtare ne Shqiperi  Dyqan Taxi.
Nuk ka problem nëse nuk keni kartë krediti | Porosit dhe paguaj në dorëzim
Kontaktoni ne numer  0682141111.

Main Menu

Vendmbajtëse

Kamera Sigurie per shtepi | Wireless IP Camera P2P