Sweet Selfie Stick Baseus Black | Shkop Selfie

2,289L

In stock

Kategoria:

SWEET SELFIE STICK BASEUS

Black Sweet Selfie Camera Stick with Bluetooth for iPhone X | Baseus Albania | Shkop Selfie

Realizoni fotografi me profesionale!

Sweet Selfie Baseus Eshte projektuar nga prodhuesit  me te mire te aksesoreve celulare me qender ne Hong Kong. Bluetooth Selfie Stick eshte nje Produkt Premium dhe ka nje kualitet te klasit te larte. Realizoni foto si te jeni nje profesionist. Fotot ne grup do te jene fantastike me te gjithe ju ne ekranin e telefonit tuaj.

Nuk eshte vetem nje shkop Selfie! 

Deshironi ndonjehere te beni fotografi te vetes nderkohe qe jeni me pushime apo me shoket ne nje restorant.
Ndoshta jeni detajist dhe doni te kujdeseni vet ju per kendin e fotos dhe detaje te tjera. Ky Black Selfie Stick eshte nje domosdoshmeri per personat e apasionuar pas fotografive. Rrotulloni lehtesisht telefonin tuaj. Mund te mbaj telefona inteligjente me te medhenj se konkurentet e tjere.

Lehtesia e perdorimit eshte bonus per ju!

Tani mund te realizoni vet ju me kete Shkop Selfie Camera fotot qe ju deshironi pa mundim. Thjeshte pozicionoheni ne kendin me te pershtatshem per ju nuk keni nevoje te levizni, do te leviz ai per ju.
Lidheni me smartphone-in tuaj dhe nepermjet butonave ne dorezen e tij mund te shkrepni selfie te mrekullueshme.
Merrni ate kudo ku shkoni dhe transmetoni direkt jeten tuaj me miqte ne Mediat Sociale.

Sweet Selfie Stick per iPhone X | Shkop Selfie | Baseus

Karakteristikat

 1. Dizajn modern I palosur, me pol teleskopik te gjate 80 cm.
 2. Lehtesisht per t’u transportuar ne udhetimet tuaja
 3. Mund te akomodoje telefona te gjere 55-90mm. Koke e cila pershtatet lehtesisht.
 4. Anet e Kapseve jane anti-rreshqitese te sigurta e te qendrueshme per pajisjet tuaja.
 5. 360 grade kend rrotullimi.
 6. Stil i lehte per tu mbajtur ne menyre perfekte.
 7. Perputhshmeri  pothuajse me te gjitha modelet e telefonave tuaj.

SWEET SELFIE STICK BASEUS

Gjithcka qe ju duhet per selfie fantastike

Selfie Stick per foto Baseus dyqan taxi bli porosit online

 • Gjatesi e pershtatshme me nje dizajn miqesor.
 • Shkop Selfie me material te doreza te bute qe e ben me te pershtatshem dhe praktik per perdorim.
 • Eshte Shkopi Selfie me i mire per tu perdorur pergjithesisht per shkak te lehtesise se tij te perdorimit, transportueshmerise, performances dhe pershtatet mjaft mire me doren tuaj.
 • Mund te perdoret nga te gjitha pajisjet Apple apo Samsung, HTC, LG, Huawei etj.
  | Sweet Selfie Stick for iphone X |

 

 

 

 

 

Dyqan Taxi  tregohet i kujdesshem  per te sjelle prane jush produkte cilesore.
Tek ne do te gjeni gjithe produktet e fundit te teknlogjise te lancuar nga markat me te njohura.
Te gjitha produktet tona jane te nje cilesie te larte dhe me cmimet me konkuruese ne treg.
I pershtatshem per Apple dhe Android.


Blerje online ne menyre te sigurte ne Qendren online me te Madhe Tregtare ne Shqiperi | Dyqan Taxi
Kontaktoni ne numer | 0682141111 

Main Menu

Sweet Selfie Stick Baseus Black | Shkop Selfie