Selfie Stick IPhoto 360 Grade Smart rotation

2,875L

In stock

Compare
Category:

360 GRADE SHKOP SELFIE

Selfie Stick IPhoto 360 grade | Shkop Selfie | Porosit Online ne Dyqan Taxi

Gjithcka qe ju duhet per selfie fantastike . Selfie Stick , lidheni me smartphone-in tuaj dhe nepermjet butonave ne dorezen e tij mund te shkrepni selfie te mrekullueshme .
Gjatesi e pershtatshme , me nje dizajn miqesor
Rrotullim automatik 360 grade
Shkop Selfie me material te doreza te bute qe e ben me te pershtatshem dhe praktik .
Tani mund te realizoni vet ju me kete shkop Selfie fotot qe ju deshironi .


Zgjidh me mire & me lire Dyqan Taxi

Be the first to review “Selfie Stick IPhoto 360 Grade Smart rotation”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Reviews

There are no reviews yet.

Main Menu

Selfie Stick IPhoto 360 Grade Smart rotation