WiFi Outdoor Security Camera | Mini Video Camera

6,314L

In stock

Kategoria:

WIFI AI OUDOOR SECURITY CAMERA

Mini Wifi Outdoor Security Video Camera

Kamera e zgjuar  është një aparat fotografik i thjeshtë për t’u përdorur. I vendosur në shtëpi, biznese, shkolla brenda ose jashte tyre (brenda intervalit të ruterit tuaj të internetit). Nje pajisje e cila mund te kontrollohet nga distanca me ane te Smartphone, tablet apo kompjuterit tjuaj.

Wifi Outdoor Security Camera mjaft e lehte pe rt’u instaluar dhe nuk ju merr aspak kohe. Ajo përmban cilësi të qartë kristal të fotografisë, duke kapur video te mprehta  për disa sekonda. Mund te leviz nen nje kend shikimi prej 180 gradesh. Një mikrofon i integruar dhe altoparlant për t’ju lejuar të dëgjoni dhe flisni përsëri në vendin ku është vendosur kamera.

Suporton nja karte memorje deri ne 64GB dhe nje mori karakteristikas te tjera te jastezakonshme. Nëse dëshironi një produkt të thjeshtë mbikëqyrjeje për të mbrojtur shtëpinë tuaj apo biznesin tuaj. Një mënyrë diskrete për të monitoruar fëmijët apo dhe komunikuar me ta, të afërm të moshuar ose kafshë shtëpiake kudo që të jeni, atëherë ky është produkti i persosur për ju.

Mini WIFI Outdoor Security Video Camera

wifi outdoor security MINI VIDEO camera

Karakteristikat kryesore :

1. Ofron një fotografi HD më të shpejtë dhe të paster, përveçse kursen kapacitetin e regjistrimit të videos.
2. Miikrofon i integruar dhe altoparlanti mundësojnë dëgjimin me dy drejtime.
3. Funksioni i papërshkueshëm nga uji mundëson instalimin e brendshëm ose të jashtëm.
4. Metodat e shumta te regjistrimit, ONVIF, kartën SD, cloud. (Memorja maksimale e kartës SD 64G, nuk është përfshirë në listën e paketimit.)
5. Ne momentin kur Wifi Security Camera zbulon lëvizjen e njerëzve, do të alarmojë dhe ndez dritën e kuqe, në të njëjtën kohë. Kamera dërgon një njoftim në  celularin tuaj.
6. Ndërron automatikisht shikimin e natës kur mjedisi është i errët.
7. Instalim teper i lehte.
8. 180 gradë rregullimi manual i kendit te saj.


Blerje online me Vetbesim ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Main Menu

WiFi Outdoor Security Camera | Mini Video Camera