SmartNet | Kamera Sigurie per shtepi | Wifi IP Camera

4,359L

In stock

Kategoria:

SMARTNET | WIFI IP CAMERA

SmartNet | Kamera Sigurie per shtepi me Wifi | Cmimi | Dyqan Taxi Tirane | Wifi IP Camera

Deshironi te dini gjithcka ne kohe reale ?
Cfare ndodh me dadon, ne zyre, apo ne ambiente te tjera?

Per te gjitha arsyet qe ju nevojtet te shihni nje ambient ne momentet kur ju nuk jeni aty ju vjen ne ndihme :

WIFI IP CAMERA | SMARTNET

Nje nga kamerat e cila ju jep nje sens sigurie. Thjesht duhet ta fusni ne prize dhe ajo do te filloje te regjistroje menjehere. Aparat Fotografik 360 grade i cili ju mundeson kontrollin e cdo pamje per aq kohe sa kamera eshte e lidhur me valet e rrjetit wireless. Alternativa perfekte per te monitoruar cdo levizje ne shtepine tuaj apo kudo tjeter.

Ju mund te monitoroni cdo vend, pavarsisht nga vendodhja juaj cdo gje do te shfaqet ne ekranin e telefonit tuaj. Perfshin edhe shikimin gjate nates dhe fale nje karte memorje 64GB mund te ruaj videot tuaja. Sistemi i avancuar i teknologjise suporton audio nga dy drejtime. Mund te flisni dhe te degjoni njesoj sikur te jeni duke kryer nje telefonate Video Call . Pasteri e late e figures dhe e audios se thirrjes. 

kamera sigurie per shtepi ne dyqan taxi

Karakteristika

Shikim me kend te plote ne 360 grade.
Rrotullim nga Celulari juaj
Kamera me Megapixels me definicion te larte.
Kendi i shikimit mund te kontrollohet me ate te telefonit celular.
Funksion automatik i zmadhimit i ben te qarta detajet.

Kamera Sigurie per Shtepi | SmartNet

E vetmja kamera qe ju nevojitet per te monitoruar ambientet qe deshironi

Kamera Sigurie per shtepi Cmimi Tirane Dyqan Taxi | Wifi SmartNet Camera

SMARTNET | KAMERA ME LEVIZJE | WIFI IP CAMERA

Mund ta perdorni edhe si nje Baby Monitor per te monitoruar femijen apo dadon gjate kohes qe ju nuk jeni ne shtepi.
Fale kesaj kamere te dashurit tuaj do te jene vetem nje buton larg jush.

KAMERA ME WIFI | SMARTNET

Specifikat

Procesori: AK3918E+SC1145
Sistemi Operativ: LINUX i Integruar
Sensor i imazhit: 1/4inch 1MP HD CMOS Sensor
Formati i Videos: HD 1920*1080/ VGA
Shkalla e kornizes: 1-30 korniza
Marka: SmartNet
Menyra e Regjistrimit: Regjistrimi manual, regjistrimi i alarmit
Hyrja Audio: Mikrofoni i integruar 38DB
Dalja Audio: Altoparlant i integruar
Efekti i Drites: Infra Red Lights
Rrotullimi horizontal 355 grade
Rrotullimi vertikal 100 grade
Suporton Karte Memorje deri ne 64GB
Regjistroni 24 ore


Blerje online te sigurta ne Shqiperi ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online.

Main Menu

SmartNet | Kamera Sigurie per shtepi | Wifi IP Camera