Sricam SP009 | Security IP Camera ne shitje

7,360L

In stock

Kategoria:

KAMERA SRICAM | BABY MONITOR

Sricam Camera | Kamera sigurie Vezhgimi | Baby Monitor | Bli Online ne Dyqan Taxi | Tirane

Eshte nje pajisje e cila ka madhesi te vogel, dizajn unik dhe pershtatet ne çfaredo ambienti . Mund te perdoret per zyre, dhoma per konferenca, dhe per shfrytezim personal.

Pajisja punon wireless me Wi-Fi dhe ska nevoje per kabell | Lidhuni ne Wifi dhe Shihni gjithcka nga celulari tableti juaj .
Pajisja mund te perdoret edhe per monitorim te femijeve apo bebe-ve ne shtepi .
Suporton Audio nga te dyja anet , Mund ti flisni femijes nga telefoni juaj.

CIlesi e larte

KAMERA SRICAM

Kamera vezhgimi Monitor per bebe Dyqan Taxi

Specifika:

– Fale kesaj pajisje ju nuk do te humbisni asnje cast te gezimeve familjare, festave te ndryshme edhe nese nuk jeni aty.
– Video playback
– Ka permasa te vogla dhe shume e thjeshte ne perdorim.
– Mikrofon te integruar.
– Mund ta vendosni kudo
– Pamje profesionale
– Sricam mundeson pamje te qarte, madje edhe nese jeni afer kameres.

Blerje Online Kamera Vezhgimi ne Dyqan Taxi Tirane

Main Menu

Sricam SP009 | Security IP Camera ne shitje