GoPro Hero 5 | Kamera GoPro Hero 5

35,880L

In stock

Kategoria:

GO PRO HERO5

GoPro Hero 5 Black Camera ne Shitje ne Dyqan Taxi | Best Buy

Hero5 Black eshte nje ekuliber i performances dhe komoditetit fale videove te tij 4K, kontrollit te zerit, ekranit me prekje lehtesisht i perdorshem dhe modalitetit te papershkrueshem nga uji. Automatikisht ju mund te dergoni fotot tuaj ne telefon.

Kombinuar me video, foto me cilesi pro dhe ngarkime automatike ne Cloud me GoPro Hero 5 Black ju jep fuqine per te treguar historine tuaj. 

Mund te perdoret si aparat fotografik. Jepini xhirimeve tuaja detajet qe meritojne, filmoni jeten pikerisht ashtu si e shihni. Procesor i shpejte, i fuqishem dhe zvogelon nivelin e zhurmes ne te gjithe imazhin. Nje monitor qe siguron pamje te qarta dhe te ndritshme me kontrast te shkelqyer dhe kend te gjere shikimi.

Video mahnitese 4K dhe foto 12MP ne modalitet Single, Burst dhe Time Lapse.
Kamera e papershkueshme nga uji deri ne 33 kembe (10 metra).
Aktivizoni QuikStories dhe dergoni pamjet ne telefonin tuaj, te cilat transformohen auutomatikisht ne video te mrekullueshme te edituara.
Shikoni fotot tuaja, ndryshoni cilesimet dhe prisni pamjet tuaja te gjitha keto ne GoPro Hero 5.
Shijoni kontrollin paduar te GoPro tuaj duke perdorur komanda te thjeshta zeri.
Shtypja e nje butoni te vetem fuqizon kameren dhe fillon regjistrimin automatikisht.
Regjistron video te mrekullueshme dhe nese eshte ne doren tuaj apo montuar ne makine dhe bicikleten tuaj.
Ngarkime automatike direkt ne Cloud lehtesisht.

SHENIM: Kontrolloni Manualin e Perdoruesit per specifikimin Teknik perpara perdorimit.

GoPro Hero 5 Kamera

Specifikat GoPro Hero 5 Camera Black ne shitje ne Dyqan Taxi | Best Buy

Marka: GoPro
USB: Po
HDMI: Po
GPS: Po
Stabilizim imazhi: Po
Zmadhim dixhital: N/A
Cilesi Regjistrimi: 4K
Formati i regjistrimit: JPEG/RAW
GoPro me shpejtesi regjistrimi: 30imazhe/sek
Ekrani LCD 2inch
Rezolucion Video 4K
Rezolucion Foto 12MP

gopro hero 5 ne dyqan taxi


Blerje online te sigurta ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi | Qendra Tregtare me e madhe online!

Main Menu

GoPro Hero 5 | Kamera GoPro Hero 5