Foto Projektor LED Mini – Unic18 | Led Lights

6,314L

In stock

Kategoria:

PROJEKTOR LED MINI UC 18

Foto Projektor LED UC 18 | Mini Video Projektor ne Shitje ne Dyqan Taxi

Kinema ne shtepine tuaj.

Nese po kerkoni nje projektor portativ qe ofron nje cilesi te jashtezakonshme me nje cmim mjaft konkurues, zgjidhni kete projektor Led. Audiencat tuaja do te shijojne imazhe te sakta dhe te qarta. Gjithashtu me ngjyra te ndritshme, reale dhe me nje ngjyre te zeze te thelle fale ndricimit te projektorit dhe raportit te kontrastit Led Lights ju mundesojne nje pamje magjike. Shihni filmat tuaj te preferuar ne nje ekran me te madh dhe ne rehatine e shtepise suaj. Kaloni netet e dimrit ne nje ambjent te ngrohte me miqte tuaj te afert duke shijuar nje pije te ngrohte dhe filmin qe ju deshironi.

mini projektor unic 18

Madhesia kompakte e projektor LED e ben te lehte mbajtjen e tij neper takime, leksione, seminare ose prezantime. Nje peshe e lehte ju ndihmon akoma me teper ne levizshmerine me te. Lidhja e projektorit eshte po ashtu e lehte: te gjitha portat dhe bashkuesit e tij jane te grupuar ne menyre te pershtatshme per nje akses jashtezakonisht te lehte.

Permiresoni eksperiencen e audiences tuaj duke lidhur cdo burim audio me altoparlantin e integruar me cilesi te larte. Gjithashtu duke e lidhur projektorin me nje amplifikator ose sistem fonie me ane te portes se audios.
Zgjidhni kete Projektor Led ulni koston, por jo cilesine. Jepini mbremjeve tuaja nje shije tjeter.

 

PROJEKTOR LED UC 18

Jetegjatesia e llampes eshte ne modalitetin ekonomik.
Kostot e mirembajtjes mbahen ne nje minimum absolut. Audienca juaj nuk do te shqetesohet nga zhurma ne sfond. Ventilatori i projektorit Led punon qete dhe vetem ne modalitetin ekonomik.

Karakteristikat e Foto Projektor LED UC 18

Marke e re dhe Cilesi e larte. Efikasitet i larte, i thjeshte per tu perdorur.
Krijuar per te bre nje pershtypje te madhe duke kthyer cdo ambjent ne prezantimin tuaj personal ose ne mjedisin argetues.
Projektori juaj eshte i pershtatshem per kinema ne shtepi, zyre, arsim, argetim dhe shume vende te tjera.
Drite Portative, e lehte per tu marre. Lentet e perqendruara te tipit dial te perqendruar.

Foto Projektor LED UC 18 | Mini Video Projektor ne shitje

mini projektor unic 18

Specifikimet Teknike

 • Burimi i Drites:Led Light
 • Projective Mode:Throwing, Back Projection, Desktop, Ceiling
 • Rezolucioni Maksimal:1920*1080
 • Lamp:LED
 • Zoom:Focus
 • Contrast Ratio:1000:1
 • Lens:Manual Focus
 • Rezolucioni:320*240
 • Teknologjia Projektimit:LED
 • Portativ:Yes
 • Shkalla e Ekranit:4:03
 • Perdorimi:Shtepi,Projektor Portativ
 • Lloji:Projektor Dixhital
 • Distanca e Projektimit:0.8-2M
 • Rezolucioni Optik:320*240
 • Modeli:UC18
 • Ndricimi:50Lumens
 • Dimensionet e Projektimit:24″-60″inch
 • Fuqia:5W

Blerje online te sigurta ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Main Menu

Foto Projektor LED Mini – Unic18 | Led Lights