Video Projektor LED | Mini Foto Projektor Ne Shitje

6,889L

In stock

Kategoria:

VIDEO PROJEKTOR LED MINI NE SHITJE

Video Projektor LED ne Shitje | Mini Foto Projector | Youtube Videos | Dyqan Taxi | Tirane

MINI VIDEO PROJEKTOR | FOTO PROJECTOR RD 802

Krijoni nje Kinema Personale ne shtepine tuaj.

Nese po kerkoni nje Projektor Portativ dhe qe ofron nje cilesi te jashtezakonshme me nje cmim mjaft konkurrues ju prezantojme:
Video Projektorin RD 802 – Me nje cilesi me te larte te figures ky video foto projektor do t’ju dhuroje nje eksperience te vecante, Sikur te keni nje kinema ne shtepine tuaj. Ju nevojiten vetem kokoshkat, Pijet, dhe gjithcka do te jete perfekte.

TE GJITHA PAJISJET KONVERTOHEN NE TELEVIZOR | VIDEO PROJEKTOR RD 802

Lidhje me pajisje te ndryshme Tv pc telefon dvd etj Mini Video Projektor

FOTO PROJEKTOR – MULTIMEDIA

Ky Mini LED Projector eshte i lehte dhe dizajn qe mund te mbahet dhe perdoret lehtesisht. Me 3 xhama ky projektor do t’ju dhuroje nje figure shume te paster dhe te qarte. Gjithashtu eshte nje produkt ekologjik dhe nuk do t’ju shkaktoje probleme me syte gjate perdorimit te gjate. Eshte nje zgjedhje shume e mire per nje kinema ne shtepi apo nje projektor per lojra, edukim, dhe kukulla per femijet tuaj.

FOTO PROJEKTOR I CILESISE SE LARTE

Mundesi te shumta hyrjesh: HDMI, VGA,USB, AV,SD
Mbrojtje e ambientit: Deri ne 50,000 ore pune te llampes dhe konsum i ulet i energjise.
Bokse te vogla instaluara ne projektor.
Suporton formate te ndryshme te audios. : WMA/ MP3/M4A
Format te figures: JPEG/BMP/PNG
Video format: MPEG/RMVB/FLV/DIVX/VCI

Shihni fotot apo videot nga telefoni juaj direkt ne ekranin e madh te kinemase . Nje ndjesi e pakrahasueshme.

STREAMING NGA CELULARI IPHONE APO ANDROID NEPERMJET LIDHJES ME MIRASCREEN G2

Zgjidhni kete Video Projektor LED per te pare YOUTUBE VIDEOS | NE SHITJE DYQAN TAXI

FOTO PROJEKTOR PROJECTOR NE SHITJE TIRANE DYQAN TAXI

Audiencat tuaja do te shijojne Imazhe te sakta | Plotesisht te qarta | Video Projektor ne shitje ne Dyqan Taxi
Gjithashtu me | Ngjyra te ndritshme | Reale dhe me nje ngjyre te zeze te thelle fale ndricimit te projektorit dhe raportit te kontrastit .
Led Lights Projector ju mundesojne nje pamje magjike njesoj si ne nje kinema te madhe.

Madhesia kompakte e | Foto Projektor LED e ben te lehte mbajtjen e tij neper takime, leksione, seminare e prezantime.
Lidhja e projektorit eshte po ashtu e lehte,mund te lidhni me projektorin te gjitha pajisjet qe kane dalje HDMI apo AV.
Te gjitha portat dhe bashkuesit e tij jane te grupuar ne menyre te pershtatshme per nje akses jashtezakonisht te lehte.
Vendosni fishen, Ndizni video projektorin dhe Filmi Filloi.

Foto Projektor me shume hyrje lidhje DyqanTaxi

Wireless connectivity Options

Mund te lidhet me ANDROID TV BOX me ane te fishes HDMI WIRELESS.

Suporton lidhjen me Kompjuterin | Laptop | Kamera | DVD | DV Camera | Smart TV Box

PROJEKTOR NE SHITJE ONLINE

Permiresoni eksperiencen e audiences tuaj duke lidhur cdo burim audio me altoparlantin e integruar me cilesi te larte.
Gjithashtu  duke e lidhur projektorin me nje amplifikator ose sistem fonie me ane te portes se audios.
Zgjidhni kete | Mini Projektor Led | Ulni koston por jo cilesine

VIDEO FOTO PROJEKTOR NE SHITJE | DYQAN TAXI

Mini Video Projektor Ne shitje | Portable Projectors ne Dyqan Taxi

video projektor ne shitje mini foto dyqan taxi online

EXCELVAN RD 802 I RI 

Karakteristikat

-Nder Projektoret Led më të mirë
-Cilesi e Larte & e Qarte
-Dizajn Profesional i pamjes i cili ka ventilim per te permiresuar jetegjatesine e tij
-Llamba Led funksionon me teper se 50000 ore dhe siguron fotografi te shkelqyera.
Projektori eshte i lehte dhe i vogel per tu mbajtur dhe transportuar.
-Ndryshojeni lehtesisht ne raportin 16:9 dhe 4:3
-Kursen energji
-Teper i lehte per t’u perdorur

MINI FOTO PROJEKTOR LED | Video Projektor ne shitje | EXCELVAN RD 802

VIDEO PROJEKTOR NE SHITJE

Specifikat 

Rezolucioni | 480*320Projektori per filma 24 ore ne shtepi Lens | Manuale
High Picture Quality | Contrast ratio | Image Quality
Lloji | LCD
Ekrani | 2.4inch Single LCD Panel
Perdoret ne Ambjente te Erreta
Reflektimi | 20-100inch | Big Screen
Memorja | 32GB
Lidhje – HDMI USB per me shume pasterti
Per tu lidhur me wi fi dhe mobile devices nevojitet WiFi Adapter
Built In Speakers

MINI VIDEO PROJEKTOR SUPER CILESOR

Dyqan Taxi tregohet i kujdesshem  per te sjelle prane jush produkte cilesore.
Tek ne do te gjeni projektor shume cilesor te markave te ndryshme.
Te gjitha produktet tona jane te nje cilesie te larte dhe me cmimet me konkuruese ne treg.

Nuk eshte Pocket projector | Pajisja me e fundit per te luajtur lojra | Playing Games


Mini Projector 1080p Resolution | Mini Video Projektor ne Tirane | Dyqan Taxi
Blerje Online pa nevojë për kartë krediti
Për të porositur në telefon direkte Ju lutem Kontaktoni ne numer | 0682141111

Main Menu

Video Projektor LED | Mini Foto Projektor Ne Shitje