Mini Foto Video Projektor LED

10,235L

In stock

Kategoria:

MINI PROJECTOR LED

Mini Foto Video Projektor LED ne Dyqan Taxi.

Kinema ne shtepine tuaj.
Nje pajisje Jetgjate ,Dritat LED  nuk jane te nxehta qe do te thote ju mund te fikni projektorin  menjehere pasi keni mbaruar  pune, pa pritur qe drita te ftohet.
Mini Projektor me shumellojshmeri te gjere ngjyrash dhe ngjyra te thella qe siguron nje imazh qarte dhe te paster si nje televizor .

MINI PROJECTOR LED

Mini Foto Video Projektor ne Shitje Dyqan Taxi

Ngjyra: E Zeze
Permasat: 137*136*56.6mm
Rezolucioni: 320 * 180
Ndriçim: 400 lms
Raporti i Kontrasti: 500: 1
Zoom Picture: Focus Manual (Zoom Manual)
Madhesia e imazhit: 20-80 inç
Distanca: 1-4 m
Projektor me llambe: LED
Konsumi i energjise: 24W

Bli Online ne | Dyqan Taxi

Main Menu

Mini Foto Video Projektor LED